Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló férfiak, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiak, akiknek csak fizetős módon van szexuális kapcsolatuk nőkkel! Mi az oka ennek a helyzetnek, mióta tart, és mennyire vagytok vele megelégedve?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem nyáron volt egyszer most. Pont valakivel szó volt róla, hogy lesz valami de megijedt a végén és akkor azt volt bennem, hogy akkor most kell valami.


De kicsit kiábrándító volt. Örülök, hogy ha épp erre vágytam voltam bártor elmenni, de azóta nem mentem. Úgy tűnik nekem az ilyenek nem válnak be.

2018. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40éves vagyok, de erre még nem került sor, talán majd 10 év múlva. Amikor kezdem elveszíteni a sármom...
2018. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Néha megtehetem, hogy prostihoz járok. Azért nincs komoly kapcsolatom, mert haragszom a mai nőkre. Egyrészt mivel nem vagyok gazdag nem kellek nekik. Ők mindig legjobb pasit akarják még az átlagosak is. Nekem meg elegem lett ebből. Fogalmuk sincs hogy kellene engem szeretni. 23F
2018. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Én ugyan sosem jártam prostinál, de megmondom miért mennek fiatal srácok: a könnyebbik végét fogják meg a dolgoknak. Akármilyen arca van valakinek, ha kicsit is sportol és izmosabb testet szerez (nem kigyúrtra gondolok!) és mellette nem kőbunkó, akkor talál 7/10-es csajt elég könnyen. De az egyszerűbb hogy fizetek egy nőnek, ahhoz nem kell magamon változtatni.


Utolsó: a nők nagy része rohadtul nem a pénzre hajt. Nekem nincs lakásom, nincs kocsim és 2-3 havonta felhajtok egy új nőt.

2018. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

A ronda ferfiak dumaja, hogy a nok a penzre hajtanak.


En meleg vagyok, egesz jokepunek mondanak, es a munkahelyemen mar tobb no beflortolt, es latom a szemukben, hogy alam fekudnenek. Persze nem tudjak, hogy pasim van. 24/F

2018. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Miért? A ronda férfiak dögöljenek meg? Meg mi az hogy ronda?

Bírom az ilyen kis szépfiúkat. Zéró munkával minden nő az övék, aztán meg verik a nyálukat milyen menők.

2018. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nőt pénzért nem lehet venni csak ha nagyon sok pénzed van. A prostiknál nincs meg a lelki kapcsolódás. Én is szívesen fizetnék nem hivatásos csajnak a szexért de elég kevés esély van rá hogy ilyen csajt találjak...
2018. márc. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A pénz az csak segít, de alapból nem elég a legtöbb nőnél. Mint ahogy a jó külső sem elég önmagában. Sok eszköz van amivel elég hamar be lehet fűzni a lányokat. Bocsánat lányok, hogy ezt mondom, de elég ostoba módokon lehet rátok hatni. Tisztelet a kivételnek! Szó szerint, mert engem az fog meg akit tudok valamennyire tisztelni. Az én alkatom nem olyan, hogy nekem könnyen menjenek ezek a "játékok". Nem mondom, hogy soha nem próbáltam(sikerrel), de nekem nagyon idegen. Én nem fogom megjátszani feleslegesen a szerényet. Azért a lányok háromnegyedének bejövök első ránézésre, de ez nagyon nem elég. Én tényleg magamat adom és nem foglalkozom semmivel és ez nagy általában nem jön be a lányoknak. De ezen nem fogok változtatni. Nem azért mert bunkó vagyok, hanem nem ez indítja be a lányokat. Nem azt mondanám, hogy kiábrándulnak belőlem, hanem már nem szexuális értelemben kezdenek el pozitívan állni hozzám. Az enyhén bunkó viselkedés amúgy is be tud jönni a lányoknak. A rámenősség a lényeg. De most, ha téged fiúként zavar a saját külsőd, akkor hiába fogsz megpróbálni rámenős lenne, mert az esetlenül fog hatni a lányok szemében és nem fog bejönni a dolog. De egy nem túl előnyös külsejű ember is simán be tud fűzni rengeteg lányt, ha úgy rámenős, hogy őt nem feszélyezi a saját külseje.a
2018. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Meleg barátom elég nagy tévedésben vagy. Szokták mondani, hogy egy férfinak egy fokkal kell szebb lenni az ördögnél. Pénz meg hatalom számít, mert ez alapból nagy önbizalmat ad,ami meg csajoknál alap. Tudod, hány ronda pasinak van bomba csaja? Hát elég soknak és nyilván nem külső miatt.
2018. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyilvan penzes, csunya pasinak lehet szep noje. De ott mindket fel tudja, hogy ez csak a penzrol szol. Azt meg nem neveznem parkapcsolatnak.
2018. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!