Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha inkább prostihoz jár egy fiatal fiú?

Figyelt kérdés
20 éves a fiú és tisztában van vele, hogy nincsen esélye a lányoknál és szóba sem állnak vele a lányok. Inkább néha eljár prostihoz.

2018. márc. 18. 18:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van. Nem éri meg a 3,14na azt a sok időt, energiát, ami belefeccölne az ember.
2018. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%

Ő dolga, nincs jogom beleszólni abba ki kivel dug :)

Ha neki így jó, akkor tegyen így.

2018. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%

Mint a másik kérdésnél már kifejtettem... 1-2x nem baj ha elmész, edzeni. (Csak soha senkinek ne mondd el, még a legjobb haverodnak sem.)

Azt követően viszont jobban megéri ha azt a pénzt a saját fejlődésedre költöd. Persze kényelmes, könnyű és egyszerű így dugáshoz jutni... de figyelned kell, hogy a realtás talaján maradj. Eltorzíthatja az értékítéletedet, ha túl jó nőkkel dugsz úgy, hogy csak lerakod a borítékot. Egyfajta drog ez is.


A ronda de sikeres pasiknak mindig is jutott nő, ezután is fog. Szóval más területeken kell összeszedned magadat.

2018. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én nem ismerkedem a lányokkal. Inkább csak prostizni fogok.
2018. márc. 18. 18:27
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

#3:

Mi van, ha nem tud sikeres lenni?

2018. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Mivel annyi pénze valszeg nincs, hogy havi 1-2 alkalomnál többször elmenjen hozzá, így nem gond és nem fog túlzottan "rászokni". Hosszútávon viszont mégiscsak nőt kellene keresni (pl. olyat, akivel a fiúk nem állnak szóba). Zsák a foltját... :)
2018. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Igen havi 1-2 alkalom lenne. De nekem nem kell párkapcsolat :).
2018. márc. 18. 18:35
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nem lehetséges.


A lehetősége mindenkinek megvan arra, hogy kiemelkedjen...csak szorgalomtól, kitartástól függ az egész. Főleg 20 évesen, még ezer lehetősége van változtatni. Tudom, mert én egy rohadt nagy lúzer voltam 20 évesen. Sokkal nagyobb mint itt bárki szerintem. Némi motivációval bármi elérhető.


Arról viszont nem tehetek, hogyha valaki direkt becsukja maga előtt az ajtókat és kényelmesebb, egyszerűbb utat választja.

Igazából ideiglenesen nyilván egyszerűbb a prostizás (de semmiképp nem olcsó, ehhez azért jól kell keresni, vagy eyecandy lesz csak).

Hosszú távon viszont sohasem éri meg az egyszerűbb utat választani. Ilyen korban még simán benne van mindenkiben a sikeresség lehetősége. Kár ezt elszarni.

2018. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom apu pénzét "kúrod" el.


...de ne gondold, hogy örökké el fognak tartani. Amikor majd egymagad kell a lakást fizetni, számlákkal, kajával stb, mindezt tré fizetésből akkor majd sajnálni fogsz havi 30-40K-t.

Ha meg olyan jól keresel, hogy kacagva kiskálázol ennyi pénzt, akkor 1000% hogy szexre találsz bukszákat.

2018. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

#8:

Szerencse kell a saikerhez. A kitartás meg a többi phaszság kevés. Meg ha elvégez egy szakmát, nincs gyakorlatat, nem veszik fel sehova. 22-es csapdája.

2018. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!