Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még soha nem volt orgazmusom....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt orgazmusom. Miért?

Figyelt kérdés

Hiába masztizok soha nem tudtam eljutni a csúcsra, és emitt szomorú vagyok:(


Mi bajom lehet? :((


Normális válaszokat kérlek :)


19L


2018. márc. 27. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
A bajod az lesz, hogy nem ragadod meg majd a kanos privátok általi lehetőséget. 😁
2018. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
12%
Kell neked egy nagy, vastag vèreres fax.
2018. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy abbahagyod, amikor már elég jó érzés?
2018. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 nem :O
2018. márc. 27. 20:28
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
A 2. el mondta mi kell neked! Ne masztizzatok!Ismerkedjetek és ezt bízzátok a férfiakra.
2018. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Én csak csikló által tudok elmenni, hüvelyi orgazmusom még sose volt :/


19/L

2018. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Masztizásnál midet izgatod? Én pl hüvely által nem tudok elélvezni... de csiklósan igen.

Lehet kapni pici kb 10 centis vibrátort, amit a csikló izgatására találtak ki. Ebayen már 300 Ft-ért tudsz venni, de akár már dm-ben is lehet kapni 6ezer körül, szerintem érdemes lenne kipróbálnod egyet, nagyon jó érzést tud okozni :)

[link]

2018. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

A nőknél biológialilag nem fontos az orgazmus. Nagyon sok nő egyáltalán nem tud elélvezni. 4 féle módon tudnak a nők élvezni; csikló által, hüvely által, análisan, mellektől. A legtöbb nő a csikló izgatásától képes elélvezni, a többi csak igen kisebbségben van jelen, viszont olyanok is vannak, akiknek az orgazmus nem megy, ez iagazából egy tudatos folyamat valamennyire, míg a férfiaknak kicsapod azt kész. A sok gyakorlás megkönnyítheti, hiszen ha megtanulod a testedet használni, akkor nagyobb eséllyel lesz orgazmusod.

Azt javaslom gyakorolj, próbálkozz mind a négy területen, ne add fel, de kemény munka lesz.

2018. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
5-ös hogy bízza rá magát egy férfira amikor 70%-uk azt sem tudja,hogy a csikló hol van?
2018. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekesek ezek a nők! Mindig az olyanokat találják meg akik idióták és semmit sem tudnak róluk de jól néz ki a szemükben!(Jó pasi) Én meg itt próbálok megismerkedni hogy egy rendes lányt találjak akivel minden jó lehetne, de senki nem akar megismerni. Pedig aki eddig megismert az élezte is és többet is akart mindig.
2018. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!