Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet köze annak, hogy így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köze annak, hogy így maszturbálok ahhoz, hogy szex közben nagyon ritkán van orgazmusom?

Figyelt kérdés

Kb. 13-14 éves korom óta úgy maszturbálok, hogy a lábaimat egymásra téve, összekulcsolom, így ha a combjaimat egymásnak veszítem, a csiklóm dörzsölődik, így pár perc alatt elélvezek, viszont szex közben sokkal nehezebb, és általában nem is sikerül. Hüvelyi orgazmusom sosem volt.

Remélem érthető volt amit leírtam.

28/n


2018. márc. 1. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is csak az összedörzsölés amitől élvezek hanem a puncid izmainak is a megfeszítése, ahogy a làbadat megfeszíted.

Szerintem amúgy se a hüvelyire koncentrálj, hanem a csuklós rá. Ha magadnak besegített szex közben az nem megoldás?

Illetve ha a combjaid összeszorítása lenne a lényeg, akkor hason feküdj összezárt lábbal, és a párod hátulról szexelünk meg. Így te jobban tudod a lábad, S puncid feszíteni

2018. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Sőt... emiatt van. Megszokta a puncid, hogy ez az az inger - amit egyfolytában kap- vezet az orgazmushoz. Ha másképp is át akarod élni, változtatni kell a technikádon, gyökeresen.
2018. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csuklós rá: csiklósra
2018. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki kiskifli-nagykifliben, plusz ahogy valamelyik előző mondta segíts be magadnak! Úgy közben feszítheted a combjaidat is.
2018. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Szex közben is csak úgy tudok elmenni, ha nyal és ujjaz egyszerre a párom. De ritka. Exemmel pl még úgy is ment ha én voltam felül.
2018. márc. 2. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy van orgazmusod a párod által, és jól érzed magad szex közben!😀
2018. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!