Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex a munkahelyen? Sztorik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a munkahelyen? Sztorik, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt elég rövid és szar volt utána kerülgetni az illetöt..
2018. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megszűnt helyen történt.Miután kirúgták a két kedvenc művezetőt,találtam hátul a gépházban a földön kartonokat a sarokban.
2018. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szex az öltözőben. Nem volt jó, rövid volt, kényelmetlen, és majdnem ránk nyitottak.

Volt csak orál szintén az öltözőben, másik személlyel (a főnökömmel). Az olyan szempontból volt jobb, hogy este volt, és senki nem zavart. De nem szeretem melóhelyen, otthon mindkettőjükkel szívesen ágyba bújnék, de bent nem.

2018. márc. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
minden nap szopatnak munkával!
2018. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanárként a szertárban és a tanári wcben rendszeresen dugtunk egy tanítónővel.

Király volt! :)

2018. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt főnökömmel. Első találkozáskor már szikrázott köztünk a levegő, de fél évbe telt, mire összejöttünk. 2,5 évig tartott a kapcsolatunk, és sem előtte, sem azóta nem volt részem ilyen felszabadult, elfogadó, szenvedélyes szexben mint vele abban a 2,5 évben.

Nap közben is irtó gyakran megkívántuk egymást, szexeltünk az irodai asztalon, kocsiban, istállóban, szénapajtában (mezgaz cégnél dolgoztunk), kint a mezőn, a kukoricatáblán, erdőben, jesszus, de jó visszagondolni. :).


Aztán én eljöttem a cégtől, és csak utána jó fél évvel lett vége a kapcsolatunknak, szóval nem kellett egymást kerülgetni szakítás után.

2018. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Munkatársammal vagyok szexkapcsolatban.

Szexeltünk már bent a munkahelyen is, de az kényelmetlen volt és gyors, szóval ilyen csak nagy szükség esetén van, hogy ott szexelünk.

Inkább kivárjuk a munkaidő végét és otthon csináljuk, nyugiba, ráérősen

2018. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!