Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem miért fáj ha másnak jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért fáj ha másnak jó érzés? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy nagyon tud fájni ha a párom a melleimet kényezteti ezért szex közben nem nagyon ( vagy egyáltàlán nem is) engedem neki. Kicsit frusztrál a dolog mert egyáltalán nem durva szóval nem azért fáj, és ezért gondolom hogy velem van baj. Kérđezte múlťkor, hogy miért nem engedem de nem tudtam neki rá válaszolni mert ha megmondta hogy fáj,de nem tudom megindokolni mitől akkor azt hiszi miatta és rosszul érezte volna magát. Tényleg nem tudom mi lehet a gond. :c egyébként akkor is fáj ha megnyomkodom. Nem az egész mellem csak a bimbók. Külsőleg nem látszik rajtuk semmi teljesen normálisak

2018. márc. 28. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nődokit megkérdezni megmutatni neki hátha fiziológiai oka van.
2018. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javasolnám, mint az első. Minél előbb menj el,

mert lehet komolyabb a baj és jobb félni, mint megijedni.

2018. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem is elkéne menned nődokihoz.
2018. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!