Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anális szex mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szex mennyire külömbözik a normál szextől? 25F

Figyelt kérdés

Sosem próbáltam, de egy ideje kezdek nagyon kiváncsi lenni...gondolom szorosabb, tehát elég jó érzés lehet a férfinek. Azért is kérdezem mert a jelenlegi barátnőm akivel elég komoly kapcsolatban vagyok, kijelentette hogy azt tuti sosem akarja kipróbálni(megértem), szóval nagyon kevés esélye van annak hogy egyhamar megtapasztaljam. És nem, nem akarom megcsalni őt csak azért hogy s*ggbek*rjak egy másat.

Tehát rendes feleleteket várok, mert csak kiváncsiságból kérdezem



2018. márc. 28. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
büdösebb és fájdalmasabb a nőnek.
2018. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Csináld nyelvvel, azt hagyni fogja. Ha ügyes vagy, lehet, hogy az ujjaddal is engedi, onnan pedig már csak egy kis lépés... :)
2018. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak háromszor volt szerencsém hozzá. Szűkebb nyilván, alig lehet betolni.. nekem nem is volt kőkemény mikor csináltuk.. gondolom mert annyira szorított. Alapból a tudat is sokat dob rajta.. tudod, hogy bazzeg, ez most kajak engedte seggbe. Hamar elmegy az ember.
2018. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!