Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mennyire fájt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire fájt az első anál sex? Jobban fáj elveszteni mint a normál szüzességet? Segédeszközt használtatok? ELőkészületek vannak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
nekem elég kellemetlen volt. igazából nem hasonlítanám a szüzességhez, mert teljesen más érzés. segédeszközt nem használtunk, de előkészületeket tettem :p és majdnem orgazmusig nyalt előtte, meg bekent sok síkosítóval. a popsimat nem ujjazta meg, de nagyon, nagyon lassan tolta csak be.
2015. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alig fájt, mert lassan csinálta, még síkosító sem kellett. Előtte...hát simán vaginálisan...ennyi...azóta csináljuk úgy is..
2015. máj. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a legelején fájt egy picit, utána jó volt, és nagyon élveztem. mondjuk hozzátenném h mi már gyakoroltunk előtte ujjal és buttpluggal is. csak a párom farka kicsit nagyobb, el kellett kicsit lazítani, h könnyen becsússzon, de miután felizgultam, és jó sok síkosítóval, már nem fájt, jó volt. érdemes előtte vmi segédszeközzel kipróbálni mert akkor már tudod milyen érzés mire kell számítani odafigyelni stb. ha magadnak csinálod jobban kitapasztalhatod milyen
2015. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem lehet összehasonlítani a kettőt. Az anált lehet elsőnek is úgy csinálni hogy egyáltalán ne fájjon és hogy a csaj is élvezze...jó sok sikosíto és kész. Èn így szexeltem először és csak utána vesztettem el a szüzességemet. Nagyon élvezem az anált is, párommal azóta is szoktuk csinálni :)
2015. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt , igaz előtte már ment a maszti popóba is, így nem volt meglepi sem
2021. nov. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!