Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ilyen erzes az analis szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen erzes az analis szex?

Figyelt kérdés
Probalta nekem berakni a popsimba de csak a makkja ment be.. Elsozor probalkoztunk, eloszor ereztem. Olyan erzes volt mint amikor k***ksizok es nagyon furcsa.. Minden lanynak ilyen erzes? Nekem rohighetnekem van ezen az erzesen minthogy elvezzem
2018. márc. 28. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Ha a makkos bement, akkor már ment volna a többi is. Vagy kiabáltàl hogy jáj jàj ne?

Kaksizok csillagozva? Háhá.

Hát ha kijáratba tolják lehet szarni kell érzés.

Mondjuk kevés csajt láttam anál közben röhögni.

2018. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy olyan volt, mivel mindkét dolog ugyanazokat az idegvégződéseket ingerli. :)
2018. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
soha nem értem meg ezt az anál sexrt miért szeretik....
2018. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Probaltam parszor... Nekem is olyan erzesem volt, mintha az uruleket akarnak visszatolni a belembe... En sem ertem miert jo...
2018. márc. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Igen, olyan érzés először, de rá kell “beszélni” magad, higy az nem az. És kis próbálkozás, gyakorlás után menni fog (persze, ha szeretnéd is)!

19L

2018. márc. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Tulajdon képpen a férfiak azért szeretik mert ott a nő szűkebb és a férfiak szeretik szűk helyekre dugni ami a lábuk között van.

30/f

Viszont egy csaj amikor erről beezélgettünk (vele nem volt szex) azt mondta tontos az előtágìtás,kell hozzá síkosító,és amikor a srác befelé halad akkor nyomni kell min ha kakilni kéne a lánynak visszafelé pedig szorítani de a méret se mindegy mert ha túl nagy akkor a csajszinak be is repedhet az ánuszgyűrűje

2018. márc. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!