Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha szellentésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szellentésre hasonlító hang távozik a hüvelyemből?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlenül érzem magam, mert szex után, ha lefekszünk aludni mindig arra kelek, hogy szellentéshez hasonló hang távozik a hüvelyemből. Nagyon kellemetle, mert ezt nem tudom kontrolláni és puki hangja van. Félek, hogy a barátom felkel rá(nem tudom megtörtént e) és az hiszi ilyen “fingós barátnője” van. Mit tehetnék ellene? Beszélhetek erről vele valahogy?

20/L



2018. márc. 29. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Renyhe hüvelyizomzat okoz ilyet, illetve esetetekben az (is), hogy szex közben belement a levegő, és az távozik. Egyrészt Kriston intimtornával erősítheted a hüvelyfaladat, másrészt úgy gondolom, hogy szex után mosakodás közben ezek a dolgok távoznak a fürdőben. Az nem túl biztató, hogy a világ legintimebb tevékenysége után egy ilyen természetes dolgot szégyellni kell.
2018. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%
Beadsz egy Espumisant a Puncikoboldnak. Semmit, természetes a nunapuki szex közben, után. Ahogy ki-be jár a farok benned, felpumpálhat levegővel, ami azután távozik.
2018. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Kutyapóznál eléggé szokványos, hogy levegő is pumpálódik a hüvelybe, és valamikor az ki fog jönni onnan. Mondjuk akkor se lenne ciki, ha nem puncipuki volna, de majd rájössz te is.
2018. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember álmában szokott pukizni, úgyhogy ha punipukidat még nem is hallotta, az igazit már biztos.
2018. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az az igazán jó kapcsolat, ahol a felek böfögnek és finganak egymás előtt."

Fölösleges megpróbálni titkolni a tested hangjait, mert ahogy írták is: álmában nő is, férfi is vidáman rotyogtat. Azt teheted "ellene", hogy teljesen nyíltan beszélsz róla, akárhonnan jön is a levegő.


Pl. szex után feltolod magad gyertyába és a térdeid leereszted a füled mellé, így is présel a hüvelyed. De ne titokban csináld, hanem nyíltan az orra előtt azzal, hogy most megpróbálod kipréselni a levegőt, amit ő beléd pumpált. A hüvelyfing még csak nem is bűzlik. Nem tudom, hány éves a barátod, de talán ideje neki is lejönni a falvédőről. Ha már nemi életet él, legyen tisztában a dolgokkal.


Az is hozzátartozik ehhez, hogy ha levegő kerül a hüvelybe az aktus közben, az olykor fájdalmat is okozhat, pl. úgy érzed, hogy nagyon megtolt, miközben ő meg nem érzi úgy. Ilyenkor egy tapasztalt férfinak rögtön eszébe jut megkérnie a barátnőjét, hogy próbálja meg kipréselni a levegőt és mindjárt jobb lesz.


Nem ciki tisztában lenni a szex fizikájával, sőt! Mit gondolsz, Neked csak biztosítani kell makulátlan testedet a barátodnak? Hát nem. Mindketten használjátok a másik testét, ezért mindkettőtök érdeke, hogy tisztában legyetek a másik működésével és segítsétek egymást.


Egyébként igazuk van az intimtornát említő hozzászólóknak, nagyon sok mindent el lehet érni vele, ami jót tesz a nemi életnek is, nem csak a szelek szabályozásának.

2018. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ilyen velem is volt már! , csak nekem akkor volt először amikor még szűz voltam, és gyertyát csináltam 🤔
2018. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!