Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak milyen érzés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak milyen érzés a behatolás a hüvelybe?

Figyelt kérdés

Meleg, szorító érzés? Érezni ahogy tágul folyamatosan a hüvely? Számít a behatolásnál, hogy mennyire szűk? Tágabb puncinál nem annyira élvezetes?

Nekem szűk, és maga a behatolás percekbe telik. Lassú és fokozatos. Úgy éreztem, mindegyik partnerem élvezte ezt a kis “rituálét”. Ilyenkor érzem a leginkább hogy az övé vagyok és teljesen kiszolgáltatott.


2018. márc. 30. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés! Különben nem csinálnánk.
2018. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány nem olyan szűk, hogy szorító érzés legyen. De nagyon jó érzés. Eleve a tudta, hogy enged egy újabb lány magába hatolni nagyon jó dolog.
2018. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos érzés! A szűk puncit még jobban szeretem. Elsőre gyorsan elmegyek de a többi menet már sokáig tart. Kipróbálnám a szűk puncid!
2018. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Meleg, puha, kellemesen körbeölelő. Kicsit játszani kell vele, de aztán bejut tövig és dolgozik. Mint egy tökéletes remekmű. ISTENI


Az evolúció szerintem azért találta ki a férfiaknál az elvélvezés utáni szünetet, mert különben megállás nélkül csak dugnának. :D

2018. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!