Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kis pocakkal rendelkező pasiktól is undorodik a nők többsége?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

itt most arra gondolok, ha van egy 30-40 év közti férfi, aki azért izmos valamennyire, átlagosan magas, viszont van neki úszógumija és kisebb pocakja az miért visszataszító nektek nőknek? Miért minden nő a kocka hasra vágyik, vagy a teljesen lapos kevésbé kockás hasra?

Mi abban a zavaró, undorító, ha valakinek úszógumija van, leginkább a has alsó részén?


Várom őszinte válaszotokat!


32/F



2018. márc. 30. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te szeretnél pocakos nőt?
2018. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerintem a férfiak többsége meg fordítva van ezzel, nem nagyon szeressük a deszkákat. A nő ha van rajta mit fogni, és nem kövér mellé, csak kis úszógumija van és rendes teltebb idomai szerintem nőiesebb, mint a 40-45 kilós deszkák.
2018. márc. 30. 15:33
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani, főleg 30-40 évesen nem várható el,hogy kockahasa legyen mindenkiknek, van aki eleve pocakosabb alkat, bármit tesz ellene.


Ha egy nőnek kifejezetten a vékonyabb, sportosabb alkatú pasik tetszenek, akkor olyat keres.


Számomra is vonzóbb egy jó alkatú pasi, pocak nélkül, de egy kis pocak nem akadály.

Van akinek kifejezetten a mackós alkat jön be, de edz nem azonos a hájas-pocakossal.

Egy erőteljesebben pocakos, hájas/elhízott pasi nem kérdés,hogy nem vonzó a nők számára.

2018. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tényleg sokan mondták neked, hogy undorítónak tartanak?
2018. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én inkább maradok a deszkáknál!
2018. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem undorodok tőle. A partneremtől legalábbis nem. Közel van a negyvenhez ès 100 kiló körül van.

Nagy hasa van, de én így szeretem 😀

Én meg a Te szavaiddal élve "deszka" vagyok. De mégis jó vele a szex.

2018. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem undorodunk. Engem ez egy kicsit sem befolyásol, csak túlzottan elhízott kétajtós szekrény ne legyen. Valami más lehetett a nők gondja veled, kizárt, hogy egy kis úszógumi miatt elutasítsanak, ha amúgy bejössz nekik.

N34

2018. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Pedig mindig az alkatomra hivatkoznak. Sportolok 5 éve street workoutozom...

De ennek ellenére, mivel hetente egyszer iszunk haverokkal sajnos van egy kis hasam a sok sör miatt.

Diétával se tudtam még leadni. Most 178 cm vagyok és 80kg, de 72 kilósan is volt kis úszógumim alul, talán kb. 65-67 kiló környékén lehetne bordázott kockás hasam, de akkor pedig már vékony lennék a nők számára... :)


Egyébként 9 éve már, hogy hajnal 3-5 között fekszem le, és dél körül kelek fel. Szóval az utolsó étkezés valamikor éjfél körül szokott lenni átlagban napi szinten. És van, hogy ilyen kis csirkepörkölt megy le barna rizzsel és salátával.


Meg általában a nők mindig azzal koptatnak le, hogy nem vagyok esetük. Pedig arcra helyesnek mondanak a csaj ismerőseim is, mégis valamiért nincs sikerem 15 éves korom óta. Most ugye 32 leszek lassan, közben 5 ujjamon meg tudom számolni hány nővel volt szexuális kapcsolatom. Én arra gondolok, itt az úszógumi a fő bűnös, és hogy kis pofazacskóm van, nem vagyok az a nagyon csontos markáns arcú férfi. Inkább kissé lágyabb vonásaim vannak, viszont hozzá aránylag vastag szemöldök, széles áll, sötét haj, barna szemek és kreol bőr. Nem tudom mi lehet a gond, ezért gondoltam a feleslegre!

2018. márc. 30. 17:00
 9/17 anonim ***** válasza:
Tegyél vagy küldj egy képet magadról akkor megtudjuk mondani mi a baj ha a külsőddel van!
2018. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt van azért egy kereset-kínálat dolog is.

Te milyen nőknél próbálkozol általában?

Érdekes mód, nekem (bár nem volt túl sok nőm, de azért volt pár) soha sem panaszkodott egyik sem erre.

Mostanában azért izmosabb vagyok, mint az átlag. Sokat mozgok...

De eddig is olyan csajok voltak és később nők, akik jó testűnek tartottak.

Ha valakinek jó dumája van, magabiztos fellépése, és e mellett "átlagos" teste, akkor olyan nincs, hogy ne lennél jó.

Már ha nem egy olyan nőnél akarsz jó lenni, aki bomba testű és kb mindenkinek tetszik.

2018. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!