Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kis pocakkal rendelkező pasiktól is undorodik a nők többsége?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

itt most arra gondolok, ha van egy 30-40 év közti férfi, aki azért izmos valamennyire, átlagosan magas, viszont van neki úszógumija és kisebb pocakja az miért visszataszító nektek nőknek? Miért minden nő a kocka hasra vágyik, vagy a teljesen lapos kevésbé kockás hasra?

Mi abban a zavaró, undorító, ha valakinek úszógumija van, leginkább a has alsó részén?


Várom őszinte válaszotokat!


32/F



2018. márc. 30. 15:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Lehet, hogy nincs gond a külsőddel és máshol van a probléma oka, amit nem mondanak a szemedbe a nők. Most nagyon őszinte leszek, én is ismerek egy ilyen pasit. Külsőre minden rendben, sőt szerintem jóképű is, de a szexnél többet el nem tudok vele képzelni, pedig ő korábban akarta. És nem tudom konkrétan megfogalmazni, hogy miért, csak mikor beszélgetünk úgy érzem, hogy idegesít egy idő után a világszemlélete és a gondolkodása. Bonyolult. Csak egy érzés.
2018. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Értelek, hát szögen találtátok a fejem. Mivel annak idején egyre több nő utasított el, úgy növekedett időközben az önbizalomhiányom és gátlássoságom is... :)

Tehát nem vagyok magabiztos, lehet ez lenne a probléma? Hiába nézek ki jól, megérzik rajtam a nők, hogy nem érzem igazán férfinak magam külsőleg? :)

2018. márc. 30. 18:15
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is az önbizalomhiány lehet itt a ludas.
2018. márc. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Itt van pár kép rólam, bár ezek még 5 évvel ezelőtt készültek, ekkoriban ért a legtöbb visszautasítás...


[link]


[link]


[link]

2018. márc. 31. 07:24
 15/17 anonim ***** válasza:
Ismét 7-es vagyok. Külsőleg biztos, hogy nincs baj veled. Az nem lehetett oka az elutasításnak szerintem.
2018. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor egyértelmű az önbizalomhiány és fellépésemmel kapcsolatos gondok lehettek. :)
2018. márc. 31. 18:29
 17/17 anonim ***** válasza:

A te külsőd mellé egy magabiztos fellépés kell (nem összekeverendő az öntelt egobajnok viselkedéssel), és nyerő leszel.

(7-es)

2018. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!