Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak melyiket szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak melyiket szeretik jobban?

Figyelt kérdés
Ha a nő van felül vagy inkább a férfi?19l

2018. márc. 30. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
én mindkettőt mert ha elül van rámarkolok a seggére és megküldöm kegyetlenül a likat de ha felül akkor meg úgy mozgok h jól körülkanyarincsam a lyukat odabent
2018. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Én jobban szeretek felül lenni mert akkor mélyebre tudok hatolni plusz az én kezemben van a gyeplő :)
2018. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
100%

mind a kettő nagy kéjt ad!

..

2018. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőt szeretem, de valahogy lovaglástól még sose mentem el, úgy bármeddig birom. 23/F
2018. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kutyapóz minek számít? :)
2018. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4 Nekem is!Viszont nő tudott úgy.

Felülről nyújtani tudom a hüvely végét egynémely nőnél.Hátulról sok nő rövid.

2018. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6+ Viszont felülről mozgott már úgy nő hogy szinte kiverte a farkam a puncijával.
2018. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a változatos pózokat szeretem. Mindent kipróbálni.
2018. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ezt nem lehet általánosítani, az adott férfit kell megkérdezni, h ő hogy szereti. Nálam pl hangulat, és partner függő a dolog. Volt olyan párom, aki nagyon jól lovagolt, de olyan is, aki nem volt a helyzet magaslatán, folyton lelankadtam, így azt inkább nem erőltettük.

Amúgy azt azért hozzá tenném, h nem csak ez a két opció van ám, csak használni kell a fantáziádat, kísérletezni, és minél több dolgot kipróbálni!

30/f

2018. márc. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Változó. A férjem imádja ha meglovagolom. Én így tudok gyors egymás utánban többször elmenni. Ő misszionáriusban, kutyapózban és análban élvez legtöbbször.
2018. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!