Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik azt állítják, hogy szeretik a kis melleket, valójában hazudnak?

Figyelt kérdés

Sosem olvastam azt egy férfitól sem, hogy minél nagyobb egy nőnek a melle annál csúnyább, épp ellenkezőleg, vonzzák őket a minél nagyobb mellek.

Megnézik, meg akarják fogni, azokról álmodoznak.


A kis mellű lányoknak csak azért mondják, hogy a kicsi is izgató, hogy a bugyijukba juthassanak, ha már nagy mellűvel nem sikerül?


2017. okt. 17. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Mind1 csak megdugjanak

Ha nagy mellet szereti be kamuzza hogy jó a kicsi is. Úgy is hátulról rak meg éa nem látja a kicsi cicidet

2017. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
én ajobb szeretem a nagyokat, de egy formás kicsi is ugyanúgy felizgat
2017. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Ez a pasitól függ.. mármint az őszinteség. Én nem mondom szánalomból valamire azt, hogy jó..

Hazudjak neki csak azért, hogy jól érezze magát a másik?!

Ettől függetlenül azért nem a nő melle körül forog a világ. Lehet kicsi melle, de ha az összkép jó, bájos arca van, vagy olyan vonásokkal rendelkezik akkor nem fog érdekelni, hogy neki kevesebb jutott mellből.. hát istenem, adottság.. valakinek kék másnak meg barna a szeme, és akkor? :)

2017. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Árulja már el valaki nekem, hogy miért érné meg hazudni ilyen téren? Önbecsapás lenne. Én nagyon szeretem a kicsi ciciket, a közepeseket is. Nyilván nem dobom el magamtól a nőt csak azért, mert hatalmas mellei vannak, hiszen nem ettől lesz barátnő a barátnő. Nem igénylek nagy melleket, a kicsi is lehet szép, formás, feszes, kerek, hetyke. Ragozzam még? :P Aki ilyen feltételez rólam és a hozzám hasonló férfiakról, hogy csak azért mondjuk ezt, hogy a bugyiba juthassunk, az tényleg nem érdemel meg egyetlen értelmes, korrekt férfit sem.
2017. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Engem nagyon izgatnak a kismellű lányok és nem hazudok.
2017. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Általában igen. Bár valakinek a nagyon nagy nem jön be, de igazából aki a kis mellre bukik az nagy eséllyel látens homár. Én is adtam már ezt elő aztán szegény kiscsajnak valszeg leesett amikor végig kutyában toltam.
2017. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Számomra minden mell szép, ami egészséges és természetes.
2017. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkiben bármi legyen is az nem csak ( kis mell) lehet kedvelni és szeretni. ::)) nem azután befolyasol hogy mekkora melle van neki.
2017. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

A java igen.

Elég megnézni a 4-est, ekkora szereptúljátszást régen láttam.

2017. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Nagyban, kicsiben, piciben, miniben, alig láthatóban is van nagyon szép, meg csúnya is. Alaktól, alkattól függően. A legfontosabb a NŐ, aki viseli
2017. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!