Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női szemmel mitől csókol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel mitől csókol valaki jól?

Figyelt kérdés

Mi számít?

Sebesség, nyelvmozgás, nyálmennyiség, szájszag, szívó mozgás?



2018. ápr. 1. 00:40
 1/7 Varga Lilian ***** válasza:
55%
Fontos hogy csukva legyen mindkettőtöknek a szeme mert az ad egyfajta hangulatot és sejtelmesebbe teszi a dolgot. Aztán a nyál mennyiség is fontos mert senki sem szereti ha utána a ruhájan folyik a másik nyála. Van akinek fontos hogy közben fogják a fejét van aki az ajak harapdalast szereti. Ez már egyén függő
2018. ápr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Hat ne legyen budos a szaja😂

Hasznalja a nyelvet, o kezdemenyezzen, esetleg iranyitson, es ne egye meg az egesz fejemet

2018. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az a legfontosabb, h érezzem, h akar engem, szenvedélyesen csinálja, legyen finom. Nehéz ezt szavakba önteni, leirni. Ezt csak érezni lehet.
2018. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és ne felejtsük el a nyelvszopást...
2018. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb a higénia. Ezentúl nem akarom inni a másik nyálát és nem kell az egész fejemet bekapni.


Számomra akkor csókol valaki jól, ha gyengéd szenvedélyes és tud irányítani is közben. Szeretem ha a férfi megfogja közben a tarkómat vagy két oldalt a kezébe veszi az arcomat. A nyelv mozgás is fontos, de erre útközben ráérez az ember,hogy kinek hogyan jó. Szájszaga ne legyen. A barátaimnak sosem volt. Mindenki ismerte a fogkefét fogkrémet és napi 2x vagy 3x alap a fogmosás. A nyelv szopkodása nem ad számomra plusszt. Ha viszont óvatosan harapja a számat az nagyon izgató.

És imádom ha a barátom borostája karcol,böki az arcomat és kicsit kidörzsöl. :)))

2018. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ajakszívás a kedvencem, nagyon játékos és szenvedélyes lesz tőle az egész. Akikkel eddig csókolóztam teljesen semleges volt a szájízük, többnyire finom, egy-két kivétellel. Amit nagyon nem bírok az a cigi. Ha valakinek cigaretta íze van az nagyon kiábrándító. Leginkább a vastag ajkakat szeretem és azt ha közben mellemet izgatja, attól nagyon durvàn beindulok. És persze még nagyon fontos az, hogy érezzem, hogy nagyon kíván engem. A sebesség pedig változatos. 😊
2018. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem első sorban attól lesz jó egy csók, ha a megfelelő emberrel történik.

Persze sokat számít a technika is (de az önmagában nem elég!), és mindenkinek más jön be.

Nekem személy szerint ilyen a jó csók: nem túl nyálas (de azért kinyitja a száját), időnként levegőt vesz közben (nem csak köröz fél óráig megállás nélkül, mint egy propeller - megtörtént eset!, a végére már elzsibbadt az egész szám), és imádom az enyhébb harapdálást, szívogatást. Nagyon lassú és nagyon gyors technikával is találkoztam már, és mindkettő tudott nagyon jó lenni. A higiénia pedig alap. :)

2018. ápr. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!