Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Vastagságra milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Vastagságra milyen méretű pénisz számít már kielégítőnek számotokra?

Figyelt kérdés
Ugye sok helyen olvasni (tőletek), hogy a vastagság fontosabb, mint a hossz (ami mondjuk általában egymással egyenes arányos :P ) ezért arra lennék kíváncsi, hogy hány centiméter vastagságtól kielégítő számotokra egy pasi pénisze illetve mi az a méret, ami alatt már vékonynak, ergo kicsinek találjátok. Írhattok kerületet is ha nagyon szakértők vagytok (tudjátok vastagság * 3,14=kerület :D), de akkor jelezzétek és ne keverjétek most ide a hosszt, mert arra nem annyira vagyok most kíváncsi. Persze mindenre válaszolhattok mert érdekelne az ízlésetek. Köszi az őszinte véleményeket.

2018. ápr. 1. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Az energiaitalos doboz vastagság már jó nekik.
2018. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha már matek, akkor legyen, április 1.-e van! Szakszerűen 2r*pi a kerület, és igen, minden pasimmal így szoktam kezdeni!

Elő a tolómérőt, aztán mérünk! Ha a szintet nem üti meg, akkor közlöm vele, hogy merre van a kijárat!


És ha most azt mondom, hogy nincs az a pánisz, ami kielégít, akkor mi lesz?

A puncim nagyon jól tágul, de a pasim farka is kielégít. Ugyanakkor sokkal nagyobbat élvezek, ha megöklöz!

Igen, ilyen is van!

2018. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2: "Szakszerűen 2r*pi a kerület"


Miért a 2*r az nem egyenlő a d-vel (átmérő)? :D


Na mind1, de azért csak tudtok valamihez viszonyítani. Tudjátok, hogy eddig milyen méretű pasikkal voltatok együtt és közülük kivel élveztétek szenvedélyesen a szexet és kivel volt lehangolóan ingerszegény.

2018. ápr. 1. 14:55
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Nekem ez megfelelő volt.

2018. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Számomra a 2-3ujj vastagság kielégítő de lehet nagyobb is az csak elvezetes
2018. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Számomra a 2-3ujj vastagság kielégítő de lehet nagyobb is az csak elvezetes"


Hát ez egy nagyon okosan végiggondolt komment volt. 2-3 ujj... Nagyon nem mindegy, mert nekem a 2 középső ujjam 3,5 cm a 3 középső ujjam viszont már 5,5 cm. Előbbi egy kis nyomorult cerka, utóbbi pedig minden pasi becsületére válna. Mondjuk eddig is tudtam, hogy ti egy gázpalackot is képesek vagytok befogadni a vaginátokba.

2018. ápr. 1. 15:11
 7/14 A kérdező kommentje:
#4: Na és milyen méretű ez a dorong? De úgy látom te sem vagy kis igényű.
2018. ápr. 1. 15:14
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 3,5 cm átmérő a ideális.


(Orgazmusom ennél vékonyabbtól is lenne; 4 cm-átmérőnél vastagabb már gáz lenne, 4,5 meg már a mission impossible kategória.


Ha ilyen energiaitalos doboznak megfelelő vastagságúról hallok, akkor meg a puszta gondolattól hermetikusan lezár a puncim. xD

2018. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyelj ha engem ujjaznal akar 2 ujjaddal akar 3mal nagyon elveznem. Amugy szerintem a te ujjadbol eleg lenne 2 de a 3nak is orulnek😍 szerintem akkor hog, konkret legyek a 3,5 cm az mar egy jo vastagsag nagyjabol ha egy akkora megy be azt mar lehet elvezni de nagyobb is lehet
2018. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!