Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisfarkú pasiként szüzességi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkú pasiként szüzességi fogadalmat tettem! Szerintetek érthető és logikus a döntésem?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem megalázni magamat egy nő előtt, hogy utána visszahalljam a kósza pletykákat más emberektől. Semmi kedvem sincs lerombolni azt a kevés megmaradt önbecsülésemet. Azzal felesleges jönni, hogy tök felesleges rinyálnom, mert a nőknek nem számít a méret. Számos freudi elszólásnak voltam már a tanúja itt is és a valódi életben is. Persze, igen nem számít... Egy bizonyos méret fölött. Ez pedig nagyjából a 16-17 cm hossz és AMI FONTOSABB: ~4.5 centis vastagság. Ez alá nem nagyon adják. Márpedig én mindkét paraméterben sz**ul állok. Ha pedig már nagyon éhes leszek (az egyetem szerencsére gondoskodik arról, hogy mindig kimerült és fáradt/fásult legyek és ezáltal alacsony legyen a libidóm), akkor max elmegyek egy prostihoz, aki nyilván szintén csak annyit fog érezni, hogy egy ceruza lötyög benne (de ő legalább megtartja magának a véleményét). Mit gondoltok a döntésemről? (nemet is írjatok)

2018. ápr. 1. 09:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
99%
a prostizás és a szüzességi fogadalom kizárja egymást
2018. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%

Ostoba vagy. Hagyod, hogy a média manipuláljon... A népesség fele lány, sokan szeretik pont azt a külsőt, ahogy te kinézel, nem is csak nemiszervre gondolva. Inkább keresd meg, ne add fel! ^^

Egyébként sok lány magának az ujjával okoz örömet... És azt sem a vastagságával és hosszával éri el, de ha ilyen fontos neked, akkor egy női ujjnál csak nem vékonyabb a kesergésed tárgya.

2018. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
12%
Én megértelek. Nők megbolondultak. Az én 18 cm-es farkamra is megkaptam már hogy milyen kicsi kétszer is.
2018. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
#1: Akkor rosszul fogalmaztam. Szerencsésebb lett volna azt írni, hogy ismerkedési stop. A prostival történő elveszítés pedig csak technikai szüzességelvesztés.
2018. ápr. 1. 10:12
 5/39 anonim ***** válasza:
95%

Engem aztán nem érdekel, hogy mit csinálsz :D

De nem a kis pisilőd miatt nem szeretnek a nők, ezt fogadd el. Lehet látványra jobban mutat egy 20 cm farok, de a barátnőmbe nem menne bele az fix. 13 centivel is vigyáznom kell, ha hiszed, ha nem. És ha tövig tolom, felszisszen, hogy óvatosabba. Ennyit az elméletedről :D

Ui. Nem beteg vagy ilyesmi, mielőtt jönnének az okoskodások. Nem egy barátnője ilyen szűk, ezt tőle tudom :)

2018. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
#3: Egyáltalán nem csodálkozok rajta. Főleg ha bombázó alkatú hedonista csajok körében mozogtál. Az én 15 centis 3,5 vastag cerkámat ki is röhögnék. De a külsőm miatt eleve el se jutnék odáig.
2018. ápr. 1. 10:13
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
Buta vagy. A te méreted teljesen átlagos.
2018. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
#5: Ő csak egy a sok csaj közül. Viszont rengeteg olyan csaj van akinek van fogalma a méretekről, a p***ija tág és még az őszinte véleménynyilvánításra is van hajlama.
2018. ápr. 1. 10:15
 9/39 anonim ***** válasza:
98%
Tudtam, hogy csak műbalhé a kérdés... 15cm
2018. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki azt csinál, amit akar. Ha kivonod magad a forgalomból, az a te döntésed. Csak ne nyavalyogj ezen annyit.
2018. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!