Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miben változnék, ha most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változnék, ha most tartanék 1 hónap élvezésmentes szakaszt? (Naponta 1 maszti mindig megvolt)

Figyelt kérdés

22/F Komoly válaszokat!

Nem bírom kipróbálni.


2018. ápr. 1. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Arany rúddá változna az f@-od.
2018. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Most mit hiszel mit fogunk írni amúgy??? Szerinted miben változik aki nem veri ki egy hónapig? Semmiben ember. Hogy várhatsz egy ilyen idióta kérdésre normális választ? Elgurult a gyógyszered vagy mi az isten van veled?
2018. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nő létemre 1 hónapig se bírtam ki eddig önkielégítés nélkül. Amikor a piros napok vannak akkor szoktam csak szüneteltetni. Amúgy heti 4-5 min. megvan. Ha lenne valakim akkor biztos jobban kibírnám, de így nem megy...

Én is kipróbálnám ezt az 1 hónapos időtartamot ha lenne hozzá elég energiám és kitartásom :D

2018. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok. Volt már valaki itt aki addig kibírta?
2018. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2: Hogy az isten rogyassza meg az anyádat, hogy csak ilyen stílusba tudsz kommentelni, te IQ huszár.
2018. ápr. 1. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hosszabb utazás során kipróbáltam (4 nap híján egy hónap volt). Az első másfél hétben nem éreztem különösebb változást, utána viszont drámai tempóban csökkent az ingerküszöböm. A végén már egy jobb alak vagy egy kivillanó csupasz bőrfelület (comb, has, dekoltázs) is komoly fantáziálást eredményezett. :) 25/F
2018. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6-8 nap kihagyás után iszonyúan el kezdd fájni a tököm. Duzzadt, és piros. Ha ezt átvészeled, lankad a libidód, nem kívánod annyira. De ilyenkor volt, hogy spontán elélvezem éjjel. Pedig én 50 felett vagyok. Huszon évesen kínszenvedésre számíts.Kivéve ha nincs valami komoly betegséged, esetleg nagy bánatod. Akkor eszedbe sem jut a hokizás !
2018. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Helló,

Szexfüggő vagyok. 12 éves koromban jöttem rá hogyan okozhatok magamnak örömöket (sokáig 24 óra volt a rekordom orgazmus nélkül) :) voltak egészen extrém napok is sebesre vert szerszámmal... Később beállt egy rendszer reggel egyszer, elalvás előtt 1-2 szer segítek magamon. Mikor a feleségemmel összejöttem hamar kiderült, hogy egészen mások a szexuális mennyiségi igényeink, elfogadja, hogy verem de próbált néhányszor "áttéríteni a helyes útra". Két éve nyáron munka miatt külföldön voltam egy hónapig, akkor kezdtem kísérletezni az önmegtartóztatással. Nagy eredményeim nem voltak, de háromnaponta egy orgazmust sikerült tartanom egy hónapon keresztül. Hazajöttem és átéltem életem első korai magömlését, ami ilyen besült borzalom volt. Utána azt vettem észre, hogy jelentős mértékben csökkent a teljesítő képességem. Arra kellett rájönnöm, hogy amit edzésben tartunk azt lehet terhelni végletekig, amit nem használunk az leépül. Most reggel és elalvás előtt "tréningezek" plusz amit az asszonytól sikerül :) (tegnapelőtt volt a 15. házassági évfordulónk :) )

Nem tudsz egy hónapot koplalni, álmodban spontán magömlésed lesz max 14 nap után! Üdv.

43F

2018. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem történne semmi. Habitudostól és tesztoszteron szintedtől függően esetleg éjszakánként elélveznél álmodba. De még az se biztos.

Én ha egy hétig nem szexelek vagy masztizok, akkor csak annyi hogy tartósabb az erekcióm szex közben akkor is, ha nem vagyok ráhangolva. Ja, meg úgy megyek el mint a rakéta (nem csak olyan gyorsan, hanem olyan messzire is)


De spontán erekcióim gyakorisága nem növekszik.

2018. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek! Én hetekig hónapokig nem vertem ki miután elhagyott az asszony... Semmi sem változott. Nem élveztem el sem éjjel sem nappal. Annyi hogy a reggeli erekcióm erősödött. De semmi más. A vágyakról meg annyit, hogy amég nincs inger addig nagyon jól bírja az ember, 1 idő után már nem is gondolsz rá, viszont: ha megkapja azt ingert: dekoltázs, comb, váll, esetleg meztelen test, akkor sokkal jobban beindul. Ennyi.
2018. ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!