Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi kapcsolat, esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolat, esetleg szeretői viszony gyakoriról?

Figyelt kérdés

Volt/van tapasztalata valakinek ehhez hasonló üggyel?

Egy másik oldalom találtam egy csajt akiről azt hittem kamu, megadta az instagramját és már kezdtem elhinni, hogy ez megtörténhet, ma pedig szexeltünk is. Egyébként csodálatosan néz ki, nem is fogtam fel hogy megtörtént. A mai élményemből kifolyólag érdekelne, hogy ezen az oldalon is lehetséges e ilyen dolog.


24/f



2018. ápr. 3. 02:51
 1/8 Ramone ***** válasza:
Két sajnos csak alkalmi jött innen össze de lehetett volna 3 is... De a legértékesebb nem jött össze mert elbènáztam... Azért sajnos mert nem vagyok az alkalmi szex híve és én ostoba hittem abba hogy lesz folytatás... Hát ez van óvatosan kell itt beszélni mindenkivel :D
2018. ápr. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:

2pàrkapcsolatom is volt innen, az egyik kicsit rövid èletű volt (csajszi best of ötlete=nyitott kapcsolatot szeretnèk), a màsik meg mèg mindig tart.


Csak szexkapcsolatról nem tudok nyilatkozni.

2018. ápr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Számomra hihetetlen, hogy van nő aki itt akar ismerkedni. 19/l
2018. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző!

Ez pl. úgy megy, hogy ír a lány valamit, ahhoz hozzászólok, elkezdünk itt beszélgetni a témáról, aztán már mindenféléről és közben jól összeismerkedünk...

Nem úgy jött egyikünk sem, hogy ismerkedni akar, de ez lett a vége.

2018. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Én ide nem ismerkedni jövök fel.

Olvasgatni, kinek mi a gondja a szexualitással.

Önzetlenül tapasztalatot osztok meg

Ha valaki kéri, jótanácsot adok, abszolút életszerűen, nem okoskodva vagy osztva az észt

Sokan sokfélét kérdeztetek már privátban, többen Visszaszóltak, hogy tutti volt amiket írtam nekik.


Szóval sok sok önzetlen választ írtam, normálisan, több oldalról megközelítve.


És egy lány volt, 19é, aki mindenáron a spriccelés-pisilést akarta megélni és mutassam meg neki, hogy hogyan kell odáig eljutni.

Hát belementem, tök kedves volt, normális, a harmadik maratoni franciázásomkor el is spriccelte-pisilte magát, de olyan atom módon, kb 50cm magas szökőkutat produkálva, nyalás-ujjazás kombómtól.

Ja és nem dugtunk, csak ez volt, na jó ő is kivégztett a kicsi szájával-kezével. Majd egy hét múlva rámírt, hogy hú de jó, mert a barátja (akikkel imádják egymást) nagyon boldog lett, hogy neki is megmutatta.

2018. ápr. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

"Én ide nem ismerkedni jövök fel.

Olvasgatni, kinek mi a gondja a szexualitással.

Önzetlenül tapasztalatot osztok meg

Ha valaki kéri, jótanácsot adok, abszolút életszerűen, nem okoskodva vagy osztva az észt

Sokan sokfélét kérdeztetek már privátban, többen Visszaszóltak, hogy tutti volt amiket írtam nekik.


Szóval sok sok önzetlen választ írtam, normálisan, több oldalról megközelítve."


Ezt akár én is írhattam volna. A folytatás azonban nem ilyen nálam. Soha, egyetlen liaisonba nem mentem bele, noha lett volna alkalmam 18 éves lányokkal is.

2018. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha egy társkeresőről se volt még nekem soha senki, pedig már kb minden oldalon megfordultam, valahogy kétlem hogy pont itt találnék bárkit is akár 1 éjszakára, akár hosszabb távra, bár nem vagyok az 1 éjszaka/rövid távú kapcsolatok híve, lehet ezért sincs esélyem a korombélieknél, vagy a mai fiataloknál, legalábbis azoknál nem, akik átlagosak külsőleg és belsőleg is. :'D (25/F, forever alone)
2018. ápr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak olyanok voltak innen akik írtak, beszélgettünk.

Mire sor került volna a randira eltűntek az éterben..:)


De ez megszokott minden társkereső oldalnál, szóval nem akadok ki ezen.


Az is hozzátartozik a dologhoz, hogy keveset járok ide. Nem szoktam itt keresgélni, nem erre van ez az oldal. Eldugott helyen lakom ( Tolna megye).

2018. ápr. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!