Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelt már valaki egyetemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelt már valaki egyetemi tanárával?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen volt? Tudom hogy "tilos" de olyan izgatónak tűnik a dolog. Például a tanár irodájában:DDD 21 éves lány vagyok, fiúk lányok válaszát egyaránt várom

2017. júl. 17. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

A sima szex miért lenne "tilos"? Két felnőtt ember csak el tudja dönteni, hogy mit szeretne csinálni.

Probléma akkor van, ha a szex valamiféle ellenszolgáltatás fejében történik.

2017. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Oktattam felsőoktatásban és volt, hogy ifjú hölgy hallgató bepróbálkozott, hogy szexuális szolgáltatással szeretné kiváltani a beadandó feladatot. Mondtam neki, hogy akkor a csoportjában levő fiúknak is engednem kéne ezt. Végük kaptam beadandót. Nem tudom ő csinálta-e, de játszom a gondolattal, hogy egy csoporttársa csinálta meg neki szexért cserébe. Dögös lány volt, nagy volt a kísértés. De jobb korrektnek és tisztának maradni.
2017. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem tilos, csak etikátlan. Van ahol a szabályzat is tiltja.
2017. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ugyan ... akkor igen sok egyetemi oktatót ki kellene rúgni, te jó ég ... Viszont komolyan nem értem, mi a probléma a dologgal, két nagykorú ember, ennyi.

na persze az más amit írt vki, hogy vmiért cserébe, az úgy nem oké, de ha csak simán bejönnek egymásnak és akarják, ugyan miért ne?

2017. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!