Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megcsókoljátok a lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megcsókoljátok a lányt közvetlenül azután, hogy a szájába élveztetek, és lenyelte?

Figyelt kérdés
Illetve orál közben le szoktatok állni néha egy-egy csókra?

2018. ápr. 3. 05:50
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
100%
Règebben kacèrkodtam a gondolattal, de a mostani pàrom akkor abba is hagyja az oràlt...:/
2018. ápr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. ápr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
En nem utasitom el, ha utana meg akar csokolni, engem nem zavar, es ja, le szoktunk. En szeretek csokolozni.
2018. ápr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg akkor is ha nem nyelte epp le hanem a szaja tele van elvezve.
2018. ápr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem élvez a számba és nem nyelem le (nem szeretem sem az ízét, sem az állagát, és a gondolat sem indít be különösebben), de orál után és közben is persze, hogy van csók... miért ne lenne? Nem tudom, hogy szívesen csinálnám-e, ha ő ezek után undorodna tőlem.. értem én, hogy a saját ízétől undorodna, nade mégiscsak magamra venném, hiszen engem nem akarna megcsókolni.
2018. ápr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%

5#

Te se akarod a parod nedved a szadba venni, helloka. :D

2018. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy orál utáni csók és az ondó íze között fényévnyi különbség van. Ő sem szereti a saját ízét, én sem. Plusz orál közben egyáltalán nem érzed az ondó ízét. Az előváladék íze is inkább semleges, mint az ondóéra hasonlító.
2018. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Én nem várom el, hogy ilyenkor megcsókoljon a srác. Én sem szeretem, ha nyalás után akarna csókolózni, mert utálom a punci ízét :D
2018. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A párom meg szokott csókolni és én is ugyanúgy megcsókolom miután/közbe ő csinálta nekem.

Nem teljesen mindegy,ha így is úgyis keveredik minden? Ha dugunk és kiveszi a farkát,utána kinyal vagy kicsit szopom neki,akkor sem szaladunk ki,megmosni előtte.

Legalábbis mi így állunk hozzá.

Szerintem nem lehet igazán jót szexelni,ha közben finomkodsz.

2018. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!