Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre ritkább a szex barátnőmm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre ritkább a szex barátnőmmel. Emellett fogamzásgátlót szed? Ez is lehet egy ok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben tapasztaltam, hogy egyre kevesebbet vagyunk együtt szexuálisan, tudom hogy a fogamzásgátló szedése miatt is csökken a libidója viszont már szedi egy jó ideje és korábban nem volt emiatt probléma. Lehet megcsalás is a háttérben? Amikor próbálom vele őszintén megbeszélni ezeket terel, vagy azt mondja nem tudja miért van ez.

2018. ápr. 3. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Tutira ez az oka!

A puncija is ki fog száradni , csak idő kérdése. És orgazmusa is nehezebben lesz majd

2018. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szedi már pár éve, és sosem volt gond az orgazmusával és a nedvességgel sem. Az utóbbi pár hónapban változott meg valami:/
2018. ápr. 3. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
A nedvesedése is alábbhagyott?
2018. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló okozhat libidó csökkenést és hüvelyszárazságot

nekem volt olyan bogyó ami úgy lecsökkentette a nemi vágyam h a hátamközepére nem kívántam az aktust de még azt se h hozzámbújjon a párom

és volt olyan amitől annyira száraz volt a hüvelyem h szinte állandóan kezelésre jártam mert a szárazság miatt fogékonyabb lettem hüvelygombára a szex siralmas volt hiába volt síkosító már maga az megölte a hangulatot h bekellett ilyennel segíteni hogy ne nyársalja fel a bőrömet a Párom pénisze hanem csússzon a dolog..

Mióta nem szedek semmilyen hormonális fogamzásgátlót minden kellemetlenség megszűnt a libidóm az egekben párom nem győz lépést tartani velem.

24N

2018. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

még azt elfelejtettem h fogamzásgátló abbahagyása is felborítja a hormonjait és ezért se kívánhatja még úgy idő kell míg kiürűl a szervezetből és helyre áll a rend. nekem is kellett majdnem fél év mire minden okés volt szexuális téren.

ha megcsalna nem kockáztattna azzal h abbahagyja a fogamzásgátlót. Ha van gerince akkor szakít és nem kúrogat félre

24N

2018. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is fél évre a fogamzásgátló szedésének kezdete után eltűnt a libidóm, a szex gondolatától is legszivesebben elaludtam volna. Szegény páromat még kézzel, orálisan kielégítettem, de az, hogy bennem legyen egy teljesen felesleges aktusnak tűnt. Pedig régebb nem így volt. Ja és hüvelyszárazság minden jött.

Abbahagytam a szedését 4 hónapja és már most jobb, már gondolok a szexre :D

2018. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Cumi ez az egész. Gumival a faszinak nincs kedve szexelni, fogamzásgátlóval meg a lánynak.
2018. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatja, akár évek mulva is. Hagyja abba annaj a sz arnak a szedését. Tönkreteszi a szervezetét.
2018. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hormonális a gond, nem megcsal. Ha abbahagyja idővel helyre áll, férfiaknál is ha alacsony a libidó van ilyen, a hormonális dolog miatt, ha helyreáll, utána ugyan úgy van merevedés.
2018. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!