Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom csak úgy hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csak úgy hajlandó szexelni ha fogamzásgátlót szedek. Menjek bele?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze a párommal. Kívánjuk egymást. Orál már volt. Szexelni is szeretnénk, de ő nem hajlandó óvszerrel. Csak akkor szexelt eddig is ha a lány szedett gyógyszert. Én sosem szedtem még, és nem is szeretnék egyelőre. Viszont egyre rosszabb így. Azt mondta ha el is kezdem szedni és kivárjuk az egy hónapot hogy védjen addig mehet az anál. Hát remek...


Engedjek neki és irassak fel fogamzásgátlót vagy mit csináljak szerintetek??

20L



2016. ápr. 16. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
A barátod egy fogyatékos.
2016. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg tőle minél előbb, hülyére vesz teljesen... Te meg hagynád?...
2016. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
NE-NE és ne ha te nem akarod és nem tartja tiszteletben akkor csak a szexre kellessz neki
2016. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 icu75 ***** válasza:
100%
Nem,ne menj bele,csak ha te is akarod. De ha a srác ennyire önző,akkor le is léptetheted,ilyen kis idő alatt még úgysincs nagy kötődés. Ami azt illeti döntesz ahogy akarsz te viseled a következményeket. Jót is,rosszat is.
2016. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Félek a gyógyszer mellékhatásaitól. Persze ha hosszabb távon együttlennénk, elkezdeném szedni.

De így sosem fogunk akkor szexelni. Tényleg olyan hülye helyzet ez.

Köszi az eddigi válaszokat. Fel vagytok pontozva!

2016. ápr. 16. 19:33
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Ne menj bele!!!

Eddig is? Ki látta?

Anál? És ha elgyengülnek az izmaid? Akkor pelenka életed végéig? GONDOLKOZZ!!!!!


Szabadulj meg a pasitól és keress egy normális ürgét!

2016. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Ha nem fogad el "zoknival" akkor minél előbb dobni kell. :)
2016. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy!

Egyrészt igen, jogosan félsz a mellékhatásoktól. De nem is ez lenne a legfőbb baj. Hanem hogy semmibe vesz téged. Az, hogy neked mi a jó, hogy te mit akarsz, az hidegen hagyja. Borzasztóan önző módon csak saját maga érdekli.

Emellett lerí róla, hogy csak megd*gni akar. Tudod, aki egyből az ágyba akar vinni, az nem valószínű, hogy a személyiségedbe, és a két szép szemedbe szeret bele. Akkor sem, ha azt mondja, hogy ő bizony komolyan gondolja, és igazából a személyiségedet szereti. Tudod: mondani bármit lehet.

Na meg... ki tudja, miket kapott már el, ha eddig csak védekezés nélkül szexelt.

Ha van egy kis eszed, tartásod, és nem akarsz ingyen*****t csinálni magadból, akkor kidobod ezt a fazont minél hamarabb.

2016. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Deflohelp ***** válasza:
69%

Spirál beültetése vagy folyamatos tablettaszedés (ezekhez nőgyógyász szakorvos közreműködése szükséges)

csak a nemi élet rendszeressé válásakor (hetente több alkalom) aktuális. Addig maradnak a mechanikus eszközök, például gumi, esetleg hüvelykúppal kombinálva, ha nagy gáz lenne a teherbeesés.

2016. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

1. az óvszer nem teszi tönkre a hormonjaidat, a szervezetre semmilyen hatással nincs, aki allergiás is netán rá, számukra van hipoallergén óvszer is.

2. az óvszer nemcsak a terhesség, hanem sok fertőzéstől is véd.

Innentől fogva neki sokkal kisebb áldozat lenne óvszert használni, mint neked fog. gátlót szedni, pláne azért is, mert még sosem szedted, nem is akarod. Amit meg is tudok érteni. Bár személy szerint én is szedtem évekig, de már nem.

Az ilyen pasi a végletekig önző, meg mi az, hogy análisan. És ha te nem akarod??? Amit megint csak meg tudok érteni.

Szerintem úgy, ahogy van, dobd ki ezt a pasit a fenébe, találsz nála sokkal jobbat is!

2016. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!