Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ki lehet úgy adni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki lehet úgy adni bérletbe egy kisszobát egy nőnek, hogy bérleti díjként rendszeresen szexet kérek csak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 12:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
47%
"Ennyiért" azért ne válogass nagyon. Nem fog Palvin Barbi bekéredzkedni hozzád, hogy aprópénzért reszelhesd. Komolyan kinéző csajok ilyenért egy pesti lakást + 2-300e / hó költőpénzt kérnek...
2018. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

#20 nem úgy értendő a zsiráf...

Ez egy mondás az olyan lányokra, akik ugyan szépek, de kb semmi másra se jók...

"Olyan, mint a zsiráf az állatkertben.

Szép-szép, de otthonra azért nem kéne."

2018. ápr. 12. 11:24
 23/38 anonim ***** válasza:
87%
Mivan?! Azt hittem neked pont erre kéne! Vagy nem csak szexpajtást keresel, hanem görög filozófiáról is szeretnél vele beszélgetni minden szerda este!?
2018. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
#23 a legjobb egy rendes lakótárs lenne, igen.
2018. ápr. 12. 11:43
 25/38 anonim ***** válasza:
89%

Elárulok egy nagy titkot:

A "rendes" lányok nem dugnak pénzért (vagy albérletért). Ezt azért vedd számításba amikor felállítod az elvárásaidat.

2018. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem el, hogy normális kinézetű nő ilyenre jelentkezett :D

Milyen feltételekkel adod ki?

2018. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
#26 a hirdetésben nincs benne, hogy szexért adom ki, rendes ár van megadva.
2018. ápr. 12. 15:37
 28/38 anonim ***** válasza:
16%

"hogy régen te keveset adóztál, és a jobb keresetűek többet, te azokkal szemben, akik hasonló helyzetben vannak már ugyanezt nem tennéd meg, "

Mióta van egy kulcsos adó? Jóhogy vissza nem megyük már a hetvenes évekbe, hogy bezzeg akkor mindenki ugyanúgy keresett.


"és mutogatsz az államra, hogy rosszul keresnek az ottani alkalmazottak, csak azt nem érted meg, hogy az ő bérük az, amit te megkapsz!"

...az ő bérüket kapom meg? Az én béremet egy Dán cég fizeti és az én adómból és és egyéb befizetett járulékaimból kapják az állami dolgozók a fizetésüket. Itt már tényleg azt mondom, hogy ha eddig nem szedtél valamit elmebajra, akkor talán kéne.


"A magánszféra dolgozóinak fizetését a nyolcszázezer állami szektorban dolgozó egészíti ki azzal, hogy olcsók, le lehet nyomni az állami szolgáltatások árát, ha minden közalkalmazott annyit keresne, amennyit a munkája ér, a magánszektor bérei negyedével kevesebbet érnének. "

...itt már abszolút elvesztettem a fonalat. Ha minden közalkalmazott annyit keresne, amennyit a munkája ér, akkor a 2/3-ad 0 forintot kapna, a maradék 1/3, aki meg tényleges munkát végez, megkapná a 2/3-ad bérét pluszba. Jelenleg óriásira van felduzzasztva az állami szféra, mert a Fideszes behozta az embereit, az emberei a saját embereit, mindenki mindenkinek a haverja vagy rokona, akár pozíciót gyártanak, hogy foglalkoztatni tudják a havert/rokont, aztán max ha 6-ból 1 ember, ha tényleges munkát végez ...mindeközben az általad is említett tűzöltó, ápolónő, tanár meg lósz*rt se keres ...de mint említettem erre a legrosszabb megoldás, hogy azt a vékony réteget próbálja az állam még jobban adóztatni, akkor rendesen be van jelentve és urambocsá jobban keres, mint a nagy átlag. Te mennyit keresel? 160 ezret? Mennyi a bruttód? 240 ezer? Te utánad az államnak van olyan 100 ezer bevétele, utánam meg félmillió. De mégis fizessek be még többet, mikor 5x annyit fizetek be az állam kasszába, mint te és ugyanolyan szintű szolgáltatásokat kapok pl. orvosi ellátás terén, mint te. Hát persze. A legtöbb ember azonnal átmenne minimálbérre, ha még több pénzt akarnának kisajtolni tőle, aztán az állam meg szépen elesne a remélt többlet adótól, de még az addig stabilan befolyó adó is csökkenne emiatt. Nagyötlet.


"sajnálhatod az ápolót meg a tűzoltót, de ameddig egy petákkal nem akarsz többet adózni az a pénz, ami nekik járna az a te számládon landol. Gyakorlatilag ők adják a fizetésed 20-25%-t."

Na itt jutottam el odáig, hogy miért válaszolok neked, ha ekkora hülyeségeket írsz. Az én fizetésem teljes mértékben Dán ügyféltől származik, szóval én vagyok az, aki annyit termel az államnak, ami igencsak elősegíthetné, hogy ezek az alkalmazottak jobban keressenek. Te mennyit fizetsz be a közösbe, hogy több bevétele legyen az államnak és jobban keressenek az ápolók, mentősök, tázoltók, ovónők, tanárok? Hmm?

2018. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, ezt nem ide akartam írni :D
2018. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
94%

Hat egy szaros kis szobaert valami lepukkant alpari not kapsz. Na persze majd minden nap lenne kedve ketszer is dugni, nehogy kidobd a lakasbol mi? Vicces.

Amugy a jo noknek minimum Marina part sajat lakas, plusz pénz. Legalabbis en ott egy luxuslakason plusz jarulekos koltsegeken elgondolkodnek ezen az ajanlaton 😂

2018. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!