Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves nők! Van olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők! Van olyan, aki egyszer vagy rendszeresen szopta le a főnökét vagy szexelt vele? Ekkor volt férjetek vagy párotok? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Én egyszer első munkahelyemen. Túlóráztam,nagyon kevesen voltunk már bent és félrehívott az irodájába. Leszoptam utána jött a többi.. Akkor volt egy romló félben lévö kapcsolatom,ezért is mentem bele.

34l

2018. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Dögöljenek meg a főnökök.
2018. márc. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Munkatarsam lekerepelte az eloleptetesert de kozben volt/van faszija.

Persze nem leptettek elo de mindenki ismeri a sztorit.:)

2018. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Szóval a boss meg akarja szurizni a beosztottját...
2018. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
nekem volt párszor ilyen időszakom, de legutóbb ráment a házasságom a gyereket ráadásul nekem ítélték szóval jól beszoptam... azóta nem csináltam ilyet
2018. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Főbökkel is volt ilyen, előléptetést helyezett kilátásba, nekem megérte, különben maradhattam volna alsószintű irodai senki. Nem én vagyok az egyetlen, aki ezt bevállalta.


Egy egyetemi évfolyamtársam majdnem minden évben lefeküdt valami professzorral, oktatóval, aztán a szakdolgozatát egy PhD hallgató/tudományos segédmunkatárs sráccal íratta meg, akihez arra az időszakra (szakdogaírás/záróvizsga) oda is költözött, mert a kolijában nem voltak ideálisak a feltételek a tanuláshoz. Szóval nem csak munkahelyen, de már a felsőoktatásban elég gyakori, hogy bevállalják lányok ezt az utat.


Ismerek olyan nőt, aki a jogi egyetemre járt, amikor összejött a dékánnal, teljesen nyíltan jártak, majd összeházasodtak, aztán persze el lett neki intézve a karrier, be lett nyomva magas pozícióba.

2021. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!