Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért megy tönkre egy kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy tönkre egy kapcsolat ha nincs szex?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 13:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tévedsz.Biztos van olyan aki több hónapos spermával utazik ide-oda.Ha lehet ne írj butaságokat,ennyi erővel neked sincs fogalmad a felnőtt életről.És mégegyszer leírom,hogy nincs gond.
2018. ápr. 3. 19:04
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

"több hónapos spermával utazik ide-oda"


És te kéred, hogy ne írjanak butaságokat. xD

2018. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
A feleségemmel havi 1X szexelünk, de valójában ez neki sok is. Én minden nap szeretném. Neki nincs rá igénye, lesz*rja a fejem. Egoista köcsögduda, elhatároztam hogy félrelépek. ... és így válnak a rendes családapák szemét pasivá, akik megcsalják a drága feleségüket.
2018. ápr. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
Helló, #10 vagyok, meddő a vita tehát nem is célom. Szexshopban dolgozom, szexfüggő vagyok mint az egészséges férfiak túlnyomó többsége. 2010 óta rengeteget beszélgetek emberekkel szexuális szokásaikról, és persze az érzelmi hátteréről a dolgoknak. 15 éve vagyok nős, nem vagyok szakértő, de az átlag embernél több ismeretet gyűjtöttem össze akaratlanul is mivel minden nap 8 órában ezzel foglalkozom. Több hónapos spermával utazgatni fizikai lehetetlenség, azt kell megértened, hogy a hímivarsejt termelés olyan mint pl. a nyuszi foga ami nő folyamatosan és rágnia kell hogy koptassa, ellenkező esetben a szemben lévő fogak szétfeszítik a szájat és már nem tud enni és éhen hal. Mikor gyermek vállalásra adtam a fejem megkérdeztem egy urológust, hogy a dohányzást mennyivel a fogantatás előtt kellene abbahagyni ha nem akarom hogy nikotin szennyezze a hímivarsejteket. Azt válaszolta, hogy 14 nap alatt 100%- ban cserélődik. Így működik a természet, ez tény! Nem képes bent maradni erre van a spontán magömlés álmunkban, nem lehet elkerülni. Egyébként a magyar párok igen nagy százalékát érinti #13 válaszadó esete, teljesen tipikusnak mondható, ilyenek a párkapcsolatok! Ez után szokott következni, hogy összejövünk egy 10-évvel fiatalabb csajjal, a párunk disznó szemétládázik, hogy a fiatal hús kell ennek a féregnek(a fiatalban van az az élet ami miatt nősültünk, nem az állandó panasz áradat, és nem hogy hajandó szexelni hanem még örömét is leli benne). Holott elfelejti hogy évekig próbálkozunk otthon, nem értjük mi történt a hajdani szerelmünkkel. A nő egyedül marad, sajnálja magát és nem érti mi történhetett Ő- mennyire szerencsétlen. Társ-keresőzni kezd vadul, mert szüksége van társra, de aki már ezt átélte egyszer amit néhány millióan #13-as kollégával,rohadtul eszünkben sincs összeköltözni akárkivel is, mikor könnyű szexhez jutni a párkapcsolati negatívumok nélkül is. Eközben a nő rájön hogy mindenki csak szexet akar, lejjebb árazza magát elkezd kompromisszumokat kötni az új fickó keresése közben, talál egy életképtelen barmot aki hajlandó összeköltözni. Az új kapcsolatot megalapozza rendszeres szexel, minőségi szexel ( nem ásítozik, nem kérdezi :neked sok van még) nem taktikázik szívesen teszi. Majd 4 év után ugyan abban a lapos kapcsolatban űl az új hímmel, mint ahonnan otthagyták... Sokkal nagyobb baj van a szexnélküli kapcsolatban mint gondolnád! Úgy veszem ki a szavaidból neked ilyen úri huncutság a szex, esetleg " olyan szép volt ez a mai nap tele élményekkel koronázzuk meg egy kis összebújással így egy hónap kihagyás után... Férfi szemszögből egy kényszer cselekvés amit imádunk, szükséges mint az alvás, evés,ivás(a katolikus papok sem véletlenül fordulnak ki magukból kisfiúk és ki tudja miféle aberrációk felé- természetellenes a cölibátus) Jobb életed lesz ha ezt elfogadod és nem lázadsz ellene mert Neked ez nem elég civilizált.
2018. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolsó,én se akarok veszekedni de te is tévedsz.Én is voltam egy évig!Igen egy évig úgy,hogy nem szexeltem és nem volt semmilyen kovetkezmeny.De ez tegyuk felre.Ismerek egy olyan part megegyszer leirom akik nem szexelnek mégis tokeletesen megvannak.En megertem akik ezt mondjak hogy kell mivel azok rendszeresen csinaljak.De "mi" akik nem azok meg ezt a nezetet nezik jo szemmel.En ugy tartom,hogy nem fontos halalosan a szex,hogy szakitani kell meg megolni magadat.Lásd akit en irtam,a part.
2018. ápr. 5. 19:23
 16/18 anonim ***** válasza:
A vita és a veszekedés rendívül nagy mértékben eltér egymástól!!!!! Szerintem sületlenségeket írsz, elfogadom ha így gondolod de az hogy te kívülről működőnek vélsz egy torz kapcsolatot nem azt jelenti hogy minden rendben van, csupán azt hogy a külvilág felé ezt kommunikálják, és látatlanban fogadni mernék, hogy társfüggő az ismerős pár egyike és gyámoltalanságában nem képes magának-maguknak sem bevallani hogy igen súlyos probléma van a kapcsolatukban. Egyébként ha csak azokat a válaszokat vagy képes legitimálni amikkel egyet értesz, hiábavaló volt a kérdés felvetésed. Remek válaszokat kaptál! Ha kicsit az egódat elengeded és figyelmesen olvasod a válaszokat és nyitott elmével megérted a tartalmukat
2018. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
bocs, véletlenül elküldtem befejezetlenül. szóval kis objektivitással remek képet kaphatsz a válaszokból, még ha az enyémeket le is takarod. Boldog párkapcsolati sikereket kívánok! :)
2018. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nem zaklatlak többet, de egyetlen választ sem kaptál ami a Te elméleted igazolná. Nem azt mondom, hogy csakis az lehet az igazság amit a többség gondol, de érdemes lehet fontolóra venni, ha mindenki szembe jön az autópályán rajtad kívül akkor nem az a valószínű magyarázat, hogy mindenki más elvétette rajtad kívül. (remélem a lepontozás nyugtatja a háborgó lelked :) )
2018. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!