Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van baj, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van baj, hogy szex közben sosem volt még orgazmusom?

Figyelt kérdés
L22 Volt már pár szex partnerem de még sosem volt az aktus folyamán orgazmusom. Velem van a baj? Vagy csak nem hozzàm illő fiúkat fogtam ki?

2018. ápr. 4. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Is-is....
2018. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mástól volt már orgazmusod?
2018. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az előjátékokban mindig
2018. ápr. 4. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát, ha jól gondolom, a csiklód izgatásától elélvezel, de pusztán az aktustól nem?
2018. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

csak a csiklóddal vagy képes elmenni, a g pontoddal nem, sajnos a lányok meglepően nagy %a ilyen...

vagy pedig még nem találtál rá a tökéletes pénisz gazdájára, én magam is azt hittem hogy nem is lehet soha orgazmusom (5 pasival szexeltem előtte 0 orgazmussal) vele első alkalommal volt, de sajnos azóta se volt rajta kívül mással

2018. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szex közben még sose sikerült pedig már 5 éve aktív a nemi életem.

Én is sokat olvastam a bizonyos G-pontról de nagyon nehéz elvileg megtalálni.:(

2018. ápr. 4. 15:24
 7/9 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Hmm. Nem hinném hogy Veled van a baj, hacsak nem az, hogy fiatalka vagy, és nem beszéled meg a partnereddel a problémáidat.


Azeddigiek alapján (kérdés és hsz.) azt mondanám, hogy nem a nemi életed aktív, hanem a nemi próbálkozásod.


Nincs ezen mit szégyellni, a partnerednek/idnek kicsit utána kellene nézni a téma után, mert ez szerintem egy önmagára valamit adó férfinak gyakorlatilag kötelessége.


Nem feltétlenül kell ellőni a G pontot, sanszosan elég lenne sima csiklóizgatás, ami nem csak az előjáték során, hanem az aktus közben is simán kivitelezhető. Ha egyszer felfedezi a pasid a G pontodat, akkor minden valószínűség szerint azt mindketten azonnal tudni fogjátok... Hidd el.. Van 1-2 nagyon bevált póz, illetve masszírozásforma ami az esetek nagy többségében bejön. Utána lehet nézni a neten, ha nagyon nem lelitek, írj rám és megpróbálom röviden leírni.


A lényeg hogy a férfi türelmes legyen, és akarja hogy Neked is jó legyen, ne legyen rest ezért megdolgozni. Sokkal szebb az élmény ha mindkettőnek jó.

2018. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lassmich im Ruhe nicht...

Írd meg neki itt, hadd olvassa más is.

2018. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled. Semmiféle pont nincs a nő hüvelyében. Aki az aktus során kielégül az is a csiklóval történik, csak nem közvetlenül, hanem közvetve.
2018. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!