Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt e már olyan, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt e már olyan, hogy a partneretek meglepett titeket, mégpedig úgy, hogy azt nem gondoltátok volna róla?

Figyelt kérdés
Arról van szo, mikor mar egy ideje együtt vagytok és azt gondoljatok ismeritek a másikat. Szexuálisan is. De aztán tesz valamit, ami nektek marha jól esik, ezzel csak nő a szemetekben és közben azon gobdolkodtok h ezt nem néztétek volna ki belőle. A személyes példa: 2 éve együtt vagyunk mar es a hosszú hétvégét egy szállodában töltöttük, mert szülinapom volt és húsvét is. A fürdőben olyan zuhanyzó volt ahol egy üveggel volt elválasztva a zuhany tálca. Miközben mostam a fogam ő bejött zuhanyozni es szexisen mosta magát amire teljesen felizgultam majd bementem mellé. Olyan szexben és olyan sz@&ásban volt részem mint előtte még soha, beleértve azt is hogy szájjal fejezett be (amit még sose csibalt) Utána este az ágyban csak pillaztam hogy mintha egy másik nővel lettem volna együtt. Valakinél hasonló?

2018. ápr. 4. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ja, a partnerem meglepett azzal, hogy van partnerem 😂😂😂😂😂
2018. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Volt igen.
2018. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Tanult a csajod egyet s mást a másik pasijától, akivel csal. :)
2018. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Ne haragudj, de nálam ez alap. 2 év után most pippantott le? Gratulálok balek!
2018. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es


“Pippantás” már volt korábban is de csak előjátékként, nem pedig befejezésnek.

2018. ápr. 4. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
De volt ám. 20 év után derült ki róla, hogy átment rajta a fél város...
2018. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is balek vagy, két év után itt tart a szex. Eléggé sajnállak.
2018. ápr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!