Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előny vagy hátrány ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy hátrány ha egy pasi romantikus?

Figyelt kérdés
Nem az csöpögősen egyfolytában, hanem tudja mikor kell annak lenni. És tud is az lenni.

2018. ápr. 5. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem előny, ritka manapság
2018. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Nálam előny

Legyenek benne érzelmek, meg szeresse a verseket, és a szívével is figyeljen oda rájuk. Az nem baj, ha olvasni nem szeret, de egy verset pl jó, ha át tud élni, vagy elmélázik egy naplementén. Vagy hoz egy csokor virágot. Vagy pici lágy puszikkal halmoz arcomra, nyakamon, vállamon. :) Most így hirtelen ezek jutottak eszembe a romantikus szó kapcsán. :)

2018. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább az amolyan vadabb pasikért vagyok oda. Persze néha jól esik ha spontán meglep egy vacsival vagy egy csokor virággal vagy bármi, de ennyi.Törődjön velem, szeressen, de nem akarok romantikus nyáltengerben úszni. Az nem én vagyok
2018. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam elöny, és hál isten a párom ilyen. Nagyon imádom.
2018. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előny!
2018. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lenne hátrány :)
2018. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy írtad is, addig előny, amíg nem megy át nyálasba a dolog.
2018. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Hatalmas hátrány minden nőnél. Férfiatlannak tartják. Az ideális férfi manapság az, akinek nincsenek érzelmei.
2018. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Nálam előny. A barátom lépett már meg gyertyafényes fürdővel borral szép zenével, meg virággal is gyakran, mindig elolvadok tőle, nagyon romantikus tud lenni.

Ettől nem lesz férfiatlan, máskor teljesen férfias, de nekem megmutatja a romantikus oldalát is

2018. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Én olyan vagyok még sem akar senki sem megismerni.
2018. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!