Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anális szextől lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szextől lehet valami bajom ha rendszeres?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen élvezek el sajnos, viszont akár szex vagy maszti közben izgatják vagy ujjazzák a fenekem hamar elélvezek és magát az anált is élvezem.

Mostanában többször volt anális szexben részem (persze a srácon gumi volt) és aggódom, hogy lehet e tőle bajom.

(nőgyógyászomtól akartam megkérdezni de nagyon ciki lett volna élőben ilyet kérdezni)


2018. ápr. 5. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éve análszexelek rendszeresen,minden gond nélkül. Férjem szerint ma is ugyanolyan feszes vagyok, mint anno. Viszont kevesebb tágítást igénylek.
2018. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, nyugodj meg... Annyi, hogy előtte légy tiszta -beöntés (Fertőzéseket így elkerülöd), használj sikosítót és mindig csak annyira engedd amennyire kényelmesnek érzed. Végbélrepedés a legnagyobb rizikó, de csak akkor ha túlfeszíted a húrt. De ha vigyáztok, nem gyengül el semmi. Akkora kaki kijön onnan néha, mint amekkora farok bemegy oda... és mégsem gyengül el életed vége fele ;) szóval...
2018. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!