Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok olyan nő van aki szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan nő van aki szexuálisan nyitott kapcsolatban, házasságban szeretne élni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy közösen megállapítják, hogy a monogámia nem nekik való, de elhagyni, megcsalni sem szeretnék egymást, így elkezdenek másokat bevonni a szexuális életükbe.

2017. jún. 24. 17:08
 1/7 Krisztiangel41 ***** válasza:
ismerek ilyet, nem is egyet, létező dolog... De van olyan barátnőm akinek mindent szabad, csak el kell mondja utána... bizalomra épül és őszinteségre, de így nyitottak és boldogok maradhatnak.
2017. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Idővel szerintem a 80% belemenne, sőt kifejezetten örülne neki.
2017. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Carragher_x ***** válasza:
0%
Rengeteg komplexusos, érzelmi rokkant van, szóval egészen biztosan találni számos olyat, aki kifejezetten kultiválná az ehhez hasonló önhazugságokat:)
2017. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég sok,de ezeket a dolgokat diszkréten kezelik. Szerintem 20-30% lehet
2017. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem kevés ilyen van, főleg mert amíg a férfiaknak a testiség mellé nem kell érzelem, addig a nők nem tudják kikapcsolni az érzelmeiket olyan könnyen szex esetén. Emellett a nők attól rettegnek hogy a férjük beleszeret egy másik nőbe, a férfiak pedig attól hogy a feleség talál egy olyan pasit aki sokkal jobb nála az ágyban.

Inkább csalják egymást a másik tudta nélkül.

Biztosan van olyan házasság ahol kölcsönösen megegyeztek, de azok a "nyitott" házasságok amiket én ismerek inkább belekényszerûlős kapcsolatok. Olyanok, ahol a férfi nyitni akart, a feleség pedig igyekezett jó képet vágni a dologhoz mert nem akarta elveszíteni a férjét különböző okokból. Kisírják a szemüket otthon amikor senki sem látja, de a lényeg hogy a férj szabadon szárnyalhasson.

Nagyon szomorú házasságok.

2017. jún. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

"addig a nők nem tudják kikapcsolni az érzelmeiket olyan könnyen szex esetén."


Ezt a marhaságot te még mindig beveszed? :D

2017. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tábornok úr ***** válasza:
77%

A nők ugyanúgy dugni akarnak a nekik tetsző férfiakkal, mint a férfiak a nekik tetsző nőkkel.

Aki mást mond az vagy hülye vagy hazudik.

Én nős vagyok. Az egyik barátnőm férjnél van a másiknak vőlegénye van. Most fűzök egy harmadikat aki férjnél van és 2 szeretőt tart mellette.

2017. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!