Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratnommel mar masfel eve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dsaffas kérdése:

A baratnommel mar masfel eve egyutt vagyunk es szexet mar probalni akartuk Tobbi lent?

Figyelt kérdés
de nem ment ujjazas a mindig van egy fel eve mindig csinalom neki nagyon felszokott izgulni 2-3ujjam is be megy neki De mikor valtok hogy a farkam akarnam epp h csak oda teszem 1m-re be akar menni egybol nagyon rossz neki szornyen faj Ezen gondolkoztam mar hogy a 3 ujam van olyan vastag mint a farkam. Meg annyit hogy nem szoktam ugy lent szethuzni neki puncijat hanem hogy megujjaztam kinyaltam utanna be akarom tenni csak egyszeruen hogy ennek nincs e koze hozza h nem huzom szet neki? Segitsen valaki mar nagyon szeretnenk mind a ketten

#Szex barátnő punci #Farkam szűz
2018. ápr. 7. 09:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok mitcsinaljak?
2018. ápr. 7. 10:15
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele. Mitől fél?

Én rendszeres szexuális életet érek, de 3 ujjal sosem ujjaznak, mert valahogy kellemetlen, pedig behatolásnál nincs gondom.


Szerintem fél szexelni. Talán attól, hogy mi van, ha terhes lesz, vagy nem tud úgy teljesíteni, "béna" lesz.


Amúgy, minden elismerésem a tied, hogy 1,5 éve tűröd!

2018. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok ki egy játékot: nyugtasd meg, hogy nem akarsz behatolni, de tedd a merev farkadat a puncijára úgy, hogy a kisajkai közé fekteted, és ő a tenyerével ott tartja, míg te előre-hátra mozgatod, úgy, hogy a csiklóját ingerelje. Ezzel úgy tudja megszokni a közelségedet, hogy közben biztonságban tudja magát, ráadásul mindkettőtöknek élvezetes lesz, és még azt is megszokhatja, hogy téged a kezével érez. Ha úgy látod, hogy a sperma érintését szeretné elkerülni, akkor időben szólj neki, hogy elvehesse a kezét. A hasáról le tudjátok törölni, és akkor ez veszélytelen. Az ivarsejtek elpusztulnak, ha kiszáradnak, vagy vízzel lemossátok őket, egyébként se tudnának a hüvelyben feljutni.
2018. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Megprobalok mindent utolso elottinek meg tudod azert mertnagyon szeretem a lanyt o vele fogom le elni az eletem teszem hozza 17 vagyok!
2018. ápr. 7. 18:33
 15/16 anonim ***** válasza:
❤️❤️
2018. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Béna szarok vagytok! Így csak elcseszed szegény lány szexualitását egy életre!
2018. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!