Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan nő, aki a párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki a párja előtt szeretne egy pasival lenni, de nem meri megmondani ezt a párjának?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 13:58
 1/5 anonim válasza:
Én szeretnék először egy párt magamnak!
2018. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Gusztustalan ez az egyre terjedő cuckold. Te se szereted a "párod".
2018. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én magam sem vágynék ilyenre, de az utolsóval nem értek egyet, szerintem nem szabad gusztustalannak minősíteni, mindenkinek más és más a fantáziája-vágya, és ezt tiszteletben kell tartani.

Nem mered elmondani, ez természetes, attól tartasz, hogy törést okozna a kapcsolatotokban, igaz?

Ha már van azon a bizalmi szinten a kapcsolatotok, akkor szerintem borzalmasan hasznos kibeszélni a fantáziátokat, mire vágytok szexuális téren, elméleti síkon miben lennél benne, miben nem. Ugyanígy lehetnek neki is olyan fantáziái, amiket te nem ismersz. Ha mákod van, ugyanaz az övé is... Érdemes elfogadni, hogy a másiknak lehet olyan vágya, ami nálad nem működik és viszont. Ezt tiszteletben kell tartani. Ugyanakkor ha találtok közös témát, az sokat lendíthet a dolgon. Ez időben is változhat, az is lehet, hogy egyszer megbeszélitek, és az egyikőtök vágyát a másik fél évekkel később már elfogadhatónak tartja, és így szintet léphettek.

2018. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Én többször is csináltam. Szuper volt. Sztem.mindenki így gondolja. ..Reklám: ..ha egyszer jót akar..
2018. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyen nők a végtelenségig a porig alázzák a kedves párjukat, akit egyértelműen megvetnek. Gusztustalan. Ocsmány. Embertelen. Ez tényleg a szenny legalja.
2018. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!