Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kell megmérni, mikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell megmérni, mikor a pénisz vastagságáról beszélünk?

Figyelt kérdés

Azt gondolom hogy nekem nem valami vastag. Maga a péniszem szerintem elég vékony, viszont a makkom nagy. A makk vastagsága számít,vagy a "törzsé"?

Minek akerülete számít?



2018. ápr. 7. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A rúd Pick szalámit vagy a Saga sajtos párizsit szokták a gyakorisok lemérni, és annak eredményét írják ide pénisz kerületnek.
2018. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsősorban az intelligencia-hányadost.
2018. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

"Hogyan mérd meg a péniszedet? Mekkora az átlagos?


A pénisz körméretét a legvastagabb részen mérd, de ne a makkon. Mindegy, hogy ez nálad hová esik. Ha ebben nem vagy biztos, akkor mérd meg több helyen is és használd a legnagyobb kapott számot. A pénisz hosszméretét mérd felül a hasfaltól úgy, hogy a péniszt kézzel vízszintesbe emeled. Ez a méret a hüvelybe hatolás mélységét határozza meg. A behatolás mélysége nemcsak a pénisz saját hosszától függ, hanem attól is, hogy kinek milyen lapos vagy domború a hasa. Számít a tiéd és számít a partneredé is, együttesen."


"Európai átlagnak tekinthető:


Lankadt hossz 9-12 cm Lankadt kerület 8,5-10,5 cm Merev hossz 14-17 cm Merev kerület 11-12,5 cm"

2018. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Veszel egy szabócentit és körbe méred. Az átlag 12,5-13cm ami olyan 4-4,5cm-es normál vastagságot jelent. Nekem vékony sajnos mert csak 11,5cm,-> 3,5cm-es ropi átmérőjű, amellett, hogy kicsi is.
2018. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kb 3,6 az átmérője. 11,5 a kerület, a legvastagabb részén ami nem a makkom.

Ez mennyire számít vékonynak?

2018. ápr. 7. 16:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor a tiéd Teljesen átlagos vastagságú.

A 4-es nem jól írja,mert a 3.5-4 cm-es vastagság az átlagos.

2018. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt írtad korábban, hogy a péniszed nem valami vastag, viszont a makkod elég nagy. Végülis hol mérted le a kerületét, ahol a legvastagabbnak gondoltad?
2018. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem a makkomon, hanem az előtt kicsivel. Ott tünt a legvastagabbnak a makkomat leszámítva.
2018. ápr. 7. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Na, akkor komolyan.


1) A csajok nem centivel mászkálnak randira.

2) Ha nem csak dugásban gondolkodsz, hanem tartós kapcsolatra vágysz, akkor a 80%-ukat pont nem érdekli, hogy átlagos-e a szerszámod, vagy 1 centi 38 mm-rel hosszabb. A többit meg felejtsd el.

3) A másik meg az, hogy ki honnan veszi az átlagot. A statisztikában lemérnek több száz vagy ezer embert. Ha te összejössz egy csajjal, akinek eddig két 12 cm farokhosszúságú pasija volt, akkor utána te leszel neki a király, hiába átlagos a tiéd.

4) Itt jön a lényeg: az, hogy milyen vagy az ágyban, nem egyenesen arányos a hancúrléc hosszával vagy vastagságával. Volt itt több ilyen kérdés is, nézz utána, de tapasztalni is fogod.


Gondolom fiatal vagy és nem voltál még nővel. Felejstd el ezt a f@xhosszméregetést, te sem csak E kosárméretű csajokkal akarsz szóbaállni, gondolom. #1-es voltam

2018. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9:


Na, akkor komolyan.


1) Ez igaz, korrekt!

2) Mar beleszaladtam a 20%-ba sajna.

3) Eddig akkor en voltam XTRA-peches, akinel probalkoztam azoknal en voltam a legkisebb

4) Vegyes, oralis kenyeztetesben soxor kaptam dicseretet es kertek ujrazast, vaginalisban meg batthatom ha kicsi, sok poz borzasztoan kenyelmetlen vagy nem kivitelezheto a meret miatt es nem toltom ki a noszemelyt, mert vekony.


En speckojedno nem vagyok fiatal es en totalisan el tudom fogadni meg az A kosarmeretet is. ;)

2018. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!