Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl tudok lépni azon ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tudok lépni azon ha a barátommal mindig fáj a szex?

Figyelt kérdés

Sajnos lent nem igazán "passzolunk" egymáshoz:( Pedig irtó jó vele, mert végre egy igazi férfi van mellettem, és nőnek érzem magam a társaságában, de esténként mikor a szexre kerül a sor már előre tartok tőle, hogy újra és újra fájni fog, képtelen vagyok őt fájdalommentesen befogadni, viszont megmondani sem merem, hogy fáj az együttlét, mert félek, hogy elveszítem emiatt:(

Teljesen kétsége vagyok esve, hogyan tudnék változtatni ezen? Műtéttel vagy hogy tudnék fájdalommentesen szeretkezni vele? Bármire képes lennék érte, csak ne tudja meg, hogy nem élvezem vele a szexet, mert félek, hogy elhagyna!



2018. ápr. 7. 20:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz kellőképpen ellazulni?Vagy nem nedvesedsz?Vagy mi a konkrét probléma?
2018. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, akkor figyel rád.


Meghallgat, megérti hogy fáj, és megpróbál veled együtt megoldást találni.


Ha a probléma tudta mellett is elhagyna, akkor dobd ki a francba, nem becsül meg téged.


Lehet első alkalommal nem voltál elég nedves (vagy csak simán ő volt túl durva) a többi alkalommal meg egyértelműen te stresszelsz (jogosan, nem a te hibád) és emiatt nem lazulsz el rendesen.

2018. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Eddigi barátaimmal jó volt a szex, és nedvesedem, sőt nem is izgulok, rettenetesen kívánom őt mint férfit! Egyszerűen a mérete hát, hogy is mondjam.. szóval "emberes".
2018. ápr. 7. 20:34
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg neki hogy ha lehet finomabban csináljátok. Próbáljátok ki több pózt is. Izgasson tovább hogy jobban benedvesedj. Meg ujjazzon többet hogy tágulj.
2018. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen lesz örökre. Sosem fog változni.

Idővel el fog múlni a nagy elégedettséged és csak az jut eszedbe, h rettegsz a szextől.

2018. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Ezt most komoly??!! Nekem is volt már olyan, hogy fájt valami szex közben, azt azonnal jeleztem is és változtattunk. Eszembe sem jutott soha ezt eltitkolni, nehogy elhagyjanak emiatt. Hogy jut ilyen egyáltalán az eszedbe?! Hány éves vagy? Mellesleg lassan csak azt éred el, hogy még jobban fog fájni, mert egyre inkább rástresszelsz a dologra. Be kell vonni a párodat ebbe, lehet csak egy kicsit kell változtatnia, hogy jobb legyen. Pl. síkosító vagy nem tolja tövig. Viszont már az is elgondolkoztató, hogy neked egyáltalán eszedbe jut, hogy emiatt elhagyna a barátod...ha megtenné, bebizonyítaná, mennyire voltak őszinték az érzései irántad.

n34

2018. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
Amíg nem mondasz számot, magyarázhatsz it. Valakinek a 16 is emberes, valakinek a 24 se sok.
2018. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Rosszul gondolod pedig, hogy "igazi férfi", mert nem az. Ha az igazi lenne, akkor nem lenne fájdalmad. Az elméd legmélyén valami tiltakozik, csak még nem jöttél rá, vagy nem akarsz rájönni hogy mi az. Talán a "félek, hogy elveszítem" gondolatról van szó, hogy valójában birtokolni akarod, de nem szereted.
2018. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek mondana számot? Hozzá képest nagy, mit nem értesz?
2018. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó. Nyilván valami 18 éves aki villogni akar a bnői előtt hogy mekkora lovat tart, viszont kordában tartani az éretlensége miatt nem tudja...
2018. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!