Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mutathatnam meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatnam meg a baratomnak hogy már el szeretnem vele vesziteni?

Figyelt kérdés
Nem akarom megmondani neki hanem jelezni szeretnek csak nem tudom hogy hogyan. Normalis valaszokat kerlek titeket!

2018. ápr. 9. 16:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%

Szia :)

Szerintem a legjobb módja ha picit spontán is történik, úgy izgalmasabb.

Nézzetek egy filmet összebújva és a film közben kezdd el csókolgatni, ülj rá, akár vedd le a felsőd.

És ha kérdezi hogy mit csinálsz mondj valami szexyt. Pl.: "ssak olyan melegem van","uncsi ez a film, csináljunk valami izgit" vagy "most nem a filmre, hanem valami másra vágyom"

2018. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Álmában kezdd el verni neki a töttyedt kalbászt. Szép lassan húzogasd, amég fel nem keményedik.


Amikor már acélkemény, akkor kezdd el nyalogatni, körbe körbe, 8-asokal, perturbálj bele egy kis nemlineáris spirálrezgő mozgást. Vedd az ajkaid közé a makkját és járjon körbe a nyelved, mintha egy mogyorós Magnumot szopogatnál.

Fokozd a szívóhatást, úgy, hogy a Tejút szupermasszív feketelyuka csak egy besárgult NDK rakétaporszívó legyen hozzá képest.

Ha már megjött az első tündércsepp, szívd torokra. Doboljon a mandulád a makkján. Egészen tedd el garatig.


Ha még erre sem ébredt fel, akkor üld meg, üld meg mint egy arab telivért. A gyémántkemény farkába egyenesen méhszájig ülj bele majd eressz meg egy vágtát. Overdose könyörögne egy szusszanásért, ehhez képest.

Az a punci egy 12 hengeres Mustang dízel sebességével zakatoljon a farkán.


Egészen addig sisteregjen a gyeplő, míg fel nem ordít és óriásit ejakulál, melytől felremeg a csípőd, mint egy TESCO-s mangós zselatin öbtőforma.


Ha még erre sem ébred fel, akkor adj egy puszit a homlokára és menj aludni.


Másnap majd elmeséli mit álmodott:

"Azta, olyan raidben voltam a WoW-ban, egy hatalmas rózsaszín sárkány próbált agyonnyomni, de legyőztem!"

2018. ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!