Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy nekem ennyi egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nekem ennyi egy orgazmus?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy volt-e már valaha orgazmusom, a legtöbb, amit valaha éreztem egy erős bizsergés volt, plusz melegség az alhasamban és kis összerándulások a hüvelyben. De nem vagyok biztos benne, hogy ez orgazmus lenne, mert ugyan jó érzés, de azt mondják, hogy ha nem biztos benne a ember, akkor az nem orgazmus. Viszont úgy van, hogy van egy tetőpont-szerűség, amikor a legintenzívebbek ezek az érzetek, utána alábbhagy, de továbbra is jó érzés. Nem tudom. (Szűz vagyok még, ha magamnek csinálom nem élvezem, csak akkor, ha a barátom csinálja, de akkor se mindig jutok el ehhez az érzéshez, csak ha épp jó szögben és jó erősséggel sikerül izgatnia.)

21/L



2018. ápr. 9. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Biztos lehetsz benne, hogy orgazmus, csak valamiért nem elég intenzív. Amikor átéled, ne folytasd tovább, mert akkor már kvázi ki vagy elégülve.
2018. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Sokaknál lassan fokozatosan alakul ki az A hatalmas orgazmus, amiről most még csak olvasol.


Én épp ellenkezőleg az elsővel azt ajánlanám, hogy próbáljátok tovább izgatni. Van akinél a második, harmadik lesz sokkal intenzívebb!

2018. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

És ha a hüvelybemenetedet simogatja vagy megujjaz? Az nem jobb?

Nekem gyanús, hogy Te nem csiklóorgazmusos vagy, hanem hüvelyi vagy anális.

Az honnét jött, hogy a csiklódat izgatja, de mást semmit se?

2018. ápr. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ujjaz is közben, nem csak a csiklómat izgatja.
2018. ápr. 10. 06:53
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Van akinek csikló esetén csak ennyi. Barátnőm ilyen, ha magának csinálja, ha én, akkor is csak ennyi. Na de hüvelybe nagyokat élvez, ha ujjazom is. Pénisszel meg 4-5 egy aktus során, bár neki az első a legintenzívebb.
2018. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ráfogsz jönni hogy mikor van orgazmusod, az 100%

Ujjazással nekem se sikerult még soha, csak majdnem. Az első szexem során még csak bizsergést se éreztem(a pali már annál inkább...)

2018. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozzatok a csiklód változatoos ingerlésével..
2018. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A hüvelyi nem olyan intenziv neked. Probákd ki, h nyalja a csiklodat. Csak! Ne nyúlkáljon, ne ujjazzon, semmi, csak nyalás. Sokáig. Akkorát fogsz élvezni, mint a héz.
2018. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor elvezel a LEGNAGYOBBAT ha nyalja a puncidat és gőzben kitapogatta a G pontot és azt írhatja miközben a nyelvével pörög a puncidon..., próbáljátok ki...
2018. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul az a fura, hogy ez az érzés is csak nagyon ritkán jön. Mármint élvezem az izgatást, de a legtöbbször nem jutok el eddig az érzésig.
2018. máj. 7. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!