Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalomnál mennyi idő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomnál mennyi idő a normális, hogy elélvez a srác?

Figyelt kérdés

Most fogunk először lefeküdni, de már egyikünk sem szűz.

Első barátom mindig nagyon hamar elment, soha nem bírta még negyed óráig sem. Itt sok kis menet volt, bár pózokat nem váltogattunk közben.

Második barátom ehhez képest nagyon sokáig bírta. Tegyük hozzá nem minden egyes alkalommal, de az esetek nagy százalékában. Állítom, hogy általában minimum fél óra volt egy menet, de azt is megkockáztatom, hogy volt egy órás is. Vele váltogattunk közben pózokat párszor.

Az első partneremmel 20ból kb 1szer volt orgazmusom. A másodikkal 20ból kb 13szor.


Beszélgettem a mostani barátommal, és azt mondta ő hamar el szokott élvezni. Le még nem feküdtünk.



Tudnátok tanácsot adni, a fent írtak alapján, hogy lehetne elérni, hogy ő is sokáig bírja?

Lehetséges, hogy a második partnerrel jobban össze illettünk szexuálisan azért volt orgazmusom többször és bírta sokáig? vagy nem élvezte annyira azért bírta sokáig? Mi lehet erre a magyarázat?


Köszönöm a nálam hozzá értőbb férfiak és nők tanácsát! :D

19L



2018. ápr. 10. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk függ a póztól és a tempótól is. Ha ő van felül, elhúzódik akár 20-30 percig is, ha én vagyok felül van, hogy akár 5 perc alatt elmegy. Hiába, túl jó vagyok. :D

Elsőre szerintem biztos hamar elfog menni, mivel első alkalommal még mindkét fél izgul. A párom az első alkalomnál zavarban volt,fel sem állt neki teljesen és el sem ment. De a második már tökéletes volt és azóta is az.

Ne rögtön nekiugorjatok, először fedezzétek fel egymásty húzzátok az előjátékot. :)

21/N

2018. ápr. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Férfiként mondom hogy az első az általában hamar elmegy, de nálam a 2.és a sokadik az már nagyon sokáig tart. Volt egy csaj akivel reggel 8. tól du. 4. ig szeretkeztünk, és a végén a 6-7. menet után már nem is élveztem el.
2018. ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

HEHE!

Elsőnek is, ha tovább tudná bírni, akkor maga már megtett volna mindent.

Másodjára, én is rövid ideig bírom (az első menetet), de sokszor maga az előjáték olyan, hogy amire a farkam bekerül, addig a párom már háromszor elsült és teljesen ki van fáradva.


Ez a pasi ügyességén múlik, nem a perceken. A pasi reszelhet téged 5 órán át is, ha nem tudott előtte megfelelően felizgatni. És a másik, hogy te elsülhetsz 1 perc alatt kétszer is ha a pasi annyira beindított, hogy már a vakolatot kaparod.

2018. ápr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!