Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti hogyan viszonyultok a saját farkatok illatához, amikor egy nő szopás után megcsókol?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen arra gondolok,hogy miután a nő szájába élveztek,akkor ugye adott a dolog,hanem az én barátomat például zavarja,hogy mondjuk előjáték gyanánt szopom őt,ő is nyal engem és utána ugye szeretkezünk.

Zavarja,hogy érzi a farka ízét a számban.



Mit lehet ilyen pasival kezdeni?

Orálozok neki és akkor szex közben ne csókolózzunk?

Nem értem ezt a hozzáállást.


Kérdeztem tőle,hogy miért viszolyog a péniszétől,de csak annyit mond,hogy egyszerűen taszítja a gondolat,hogy a saját farkát ízlelgesse.



Felnőtt,38 éves férfi,nem kezdő tini.



Más férfiak is ilyen kényesek?


Azt megértem,ha szájbaélvezés után van,aki inkább nem csókolja meg a párját,de akkor hogy szopjam szex előtt,ha utána nem is akar csókolózni aktus közben?



Más férfiak hogy állnak ehhez?


2018. márc. 2. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Engem izgat a saját farkam illata és a csók is jöhet.
2018. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nagyon gyengén,szinte alig lehet érezni szerintem a farka ízét,de még ez a minimális is zavarja :/
2018. márc. 2. 14:35
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordítva van. Illetve volt, vagyishogy javulgat. A nőm eleinte minden nyalás után kiküldött, hogy öblítsem le a számat. Mára ez oda szelídült, hogy egy pézsével megtörli nekem. Hozzáteszem, hogy az ondóval szemben is nagyon elutasító, de szopni szokott, izgatja. Egyébként azt mondja, hogy a bőrőm illatát nagyon szereti, a farkam se taszítja, bár annak szerinte szaga van.
2018. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Engem is izgat. Mindig megkérem a párom, hogy ne merje lenyelni az ondó váladékom, mert én akarom megenni. Jó íze van, krémes és habos, néha kenyérre is rákenem.
2018. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Baj lehet vele, ha undorodik a saját testétől. Hiszen ha megcsókol, miután orálisan kényeztetted, saját magát érzi. Nem tudom mit lehetne tenn... engem nagyon zavarna, ha szeretkezés közben nem lenne csók! Talán ha az aktus előtt csak kézzel kényezteted? Bár ez csak félmegoldás, azzal kellene kezdeni valamit, hogy miért várja el, hogy a szádba vegyél valamit, amitől ő undorodik....
2018. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Engem is zavart a tudat inkább. Nem nagyon éreztem semmit, de nem is nagyon akartam utána csókolózni. Viszolygok én is tőle, de ha nagyon forró a hangulat, akkor meg tudom makacsolni magam. Ugyanakkor fordítva meg kiakaszt, ha a lány nem akar csókolózni velem nyalás után. Sok lány ezért is mellőzi inkább, hogy nyalják. De szerintem ebben semmi bonyolult nincs. Ha nem szereti, akkor ne csináld. Csináld neki csak a végén. Valahogy nekem ebből sosem volt gond, mert szavak nélkül tudtára volt adva a másiknak a dolog. Például, hogy én irányítottam és fogva a fejét a homlokára adtam csókot. Abból már tudták, hogy mi a helyzet, hogy nem igazán akarnék utána csókolózni. De fordítva is volt így, hogy nyalás után meg akartam csókolni a leányzót és enyhén félrefordult és a nyakamat kezdte csókolni. Én is értettem a szóból
2018. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az én páromat sem zavarja. Szerintem az ilyen csak hiszti. Sosem fogom ezt megérteni, nálam ez olyan, mint mikor nem hajlandó egy pasi nyalni, vagy egy nő szopni, de fordítva elvárja. Ha nem írtad volna, hogy 38, azt hinném, hogy 18.
2018. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Nemtudom, szerintem is gaz. Megoli a szex gatlastalansagat, izgalmat a finnyaskodassal. En ezutan le nem szopnam szex elott az biztos, mert csok nelkul kb elvezhetetlen. 24/F
2018. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez elég fura dolog. Engem nem zavar.. nem mintha bármi féle ízét is érezném. Meg a kedvesemet sem zavarja ha nyalás után csókolom. Sőt izgatja is.
2018. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Én nem érzem a farkam ízét a szájában. Ellenben őt zavarja a sajátja. Az íze is meg a szaga is.
2018. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!