Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk. Mièrt jó önkielègítèst...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Mièrt jó önkielègítèst vègezni? 19L

Figyelt kérdés

Jobb magatoknak csinàlni?


Èn szeretem a pasim kèzzel kielègíteni,mert jó làtni az arcàt ahogy èlvezi.


Szeretem làtni amikor kilövelli a spermàjàt.


Arra az egy alkalomra szívesen lennèk fèrfi,hogy èrezzem milyen elèlvezni,kilővellni a spermàt.


Milyen èrzès,hogy herèim lennènek ès farkam.

Nem tudom elkèpzelni az èrzèst,hogy lóg valami a làbam között.


Tudom,ti pont így vagytok a női mellel


2018. ápr. 11. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó? Amiért nektek a maszti. Pótcselekvés! A kezem sosem lesz olyan jó mint egy punci vagy egy női száj!
2018. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy nőt semmi nem tud pótolni. Vagyis teljesen más ha más elégít ki mintha saját magamat. Nem is a mell lenne furcsa mert valljuk be vannak férficicik is,hanem pont az lenne furcsa hogy nem lötyögne semmi a lábam között.
2018. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mantis religiosa ***** válasza:
50%
" Senki sincs olyan kedves hozzám, mint a jobb kezem... " :-)
2018. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, kérdező, ezzel a kérdéssel. Mindenki kiváncsi arra, milyen lehet a másik nem bőrében lenni.

Az önkielégítés azért jó, mert akkor is lehet szexuális örömünk, amikor nincs partnerünk. Ez mindkét nemre igaz.

Én pontosan ugyanígy vagyok a nőm izgatásával, szeretem látni, érezni, hallani, hogy tetszik neki, hogy élvezi. Kézzel, nyelvvel is.

A lábunk között lógó dolgok addig érdektelenek, amíg nincs erotikus inger, addig alig érezzük. Jól mondod, mint ti a melleteket. A kilövellés épp annyira élvezetes, mint neked, amikor elélvezel, csak gyorsabban jön, rövidebb ideig tart, és hamarabb múlik. Ha van különbség, az inkább az, hogy mi érezzük, hogy mi a jó, és könnyebben tudjuk úgy irányítani a szexet, hogy egyre jobb legyen, míg azt hiszem ti inkább várjátok, hogy megtörténjen. Tudod mit, talán éppen ezért olyan izgalmas, amikor a száddal izgatsz, mert olyankor én is átélem azt a várakozást, hogy mikor találod el a legjobb módját, amitől elélvezhetek.

Ja, és nem jobb magunknak csinálni, legfeljebb gyorsabb lehet, célratörőbb. Viszont lehet a játék része: nagyon izgató egymás előtt csinálni, kölcsönösen. Egyúttal hasznos is, mert a partnered megtudhatja, mi a legjobb neked és hogyan.

2018. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobb, de ha nincs nő a közelben muszáj egyedül csinálni. :D Az érzés meg hát... ha végzed a napi teendőidet és nem gondolsz rá akkor fel sem tűnik, hogy farkad van. Teljesen természetessé válik, viszont az kellemetlen mikor nap közben spontán el kezd felállni, na akkor észre veszed hogy van. :D 26/F
2018. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj 19L de már a kérdésed is irritáló,nem csak számomra szerintem, hanem mások számára is!!! Nézz már körűl 1 kicsit. Ha 1 nő ki írná hogy akar e valaki szexelni,vagy 1 férfi,hányan jelentkeznének a 2 nem felhívására? Mikor 1 női facebookos képet 7-800 likeolnak.Meg vagy 150 en írnak alá,de a csajnak senki sem felel meg,akkor szerinted miért? Itt is kiírják előre nem kérek privátot!!! Gondolod minden pasi aki masztizik arra vágyott csak hogy verhesse?
2018. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én például (nő vagyok) szeretem nézni, ha a partnerem masztizik. De gondolom ugyanazért jó nekik, amiért nekünk is jó. Én ha van partnerem ugyanúgy csinálom, mint amikor nincs. Te kérdező nem szoktál masztizni soha?
2018. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6#

Kaptam privàtokat bőven.

A kèrdèsemet mindenki úgy èrti ahogy neki tetszik.


Ha porvokàlónak èrzed nincs baj,ha valakit szexuàlisan felizgatott ès kielègíti magàt,akkor a kèrdèsemmel,èrdeklődèsemmel elèrtem,hogy legyenek kellemes percei.



#7#

Szoktam masztizni,de amit ide nem írtam le,csak privàtban màsnak vàlaszolva,hogy nèha a pàrommal szoktunk egymàs előtt masztizni.

Szeretem làtni,ahogy csinàlja a baràtom,de visszafele is így van.


Sokat beszèlgetünk a szexről ès tőle is megkèrdeztem azt,amit itt ès onnan jött az ötlet,hogy itt is megkèrdezem.

Köszönöm is a vàlaszokat!


Nagyjàból hasonló vàlaszt kaptam a pàromtól a kèrdèseimre amiket itt ês a privàtban is kaptam.


A fantàziàmat nagyon èrdekli milyen èrzès lehet fèrfi kènt önkielègíteni.


Imàdok nő lenni ne èrtsd fèlre,de ha màr fantàziàlhatok...

2018. ápr. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!