Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik szerintetek ilyen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerintetek ilyen? Vagy valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról, hogy ha egy nőnek eddig csak olyan partnerei voltak, akiknek nagy is és vastag is volt a péniszük, akkor ez a nő képes beérni átlag alatti, és nagyon vékony pénisszel?

2018. ápr. 12. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni.
2018. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Nekem van egy ismerősöm, aki azt hangoztatta, hogy az exének 20 centi volt meg stb. aztán elkezdett randizni egy új sráccal, és az első együttlét után dobta a srácot, mert állítása szerint a srácnak olyan kicsi és vékony volt, hogy nem is érezte.

2018. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát egy ceruza nyilván nehezen elégít ki egy nőt, de nem azért mert azelőtt vastag, hosszú pötsök jártak a hüvelyben. Pár perc alatt vissza tud szűkülni, tehát nincs olyan, hogy kitágul a sok használattól és úgy marad. :D


Nyilván van egy kívánatos vastagság és hossz (egyénenként változó, kinek mi a kedvenc), ideálisan méretesebb az ember ujjánál. Meg kellene pontosan határozni az "átlag alatti, nagyon vékony" méretet.

2018. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A páromnak eddig csak nagy és vastag szerszámokkal volt dolga... Az enyém éppenhogy átlagos és 3 év alatt egyszer se élvezett el :( mással se akinek kicsi és vékony volt. 3 éve együtt vagyunk de egyre jobban rányomja ez a frusztráltság a kapcsolatunkra a bélyeget.
2018. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,nem marad úgy...

Viszont valószínű,nem kisméretű a hüvely,mert akkor nem lett volna elvezetes a nagy,hanem fájt volna...

Akkor ,hogy lehetne élvezni a kicsit...!?

2018. ápr. 12. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A hüvelynek nincs "mérete". Alap állapotban egy rövid, szűk cső (bizony még egy tampon is tágítja), ami szexuális izgalom hatására hosszában képes nyúlni, és behatolásnál tágul. Aztán összemegy, ezért nincs minden második nőnek babafej méretű lyuka odalent. Az, hogy kinek mekkora az ideális teljesen változó. Lehet, hogy a korábbi nagyobb partnerekkel kellemetlen volt neki. Az is lehet, hogy valaki többféle méretet is ugyanúgy képes élvezni, és sajnos sok olyan nő van, aki egyiket sem igazán. A hüvely nem mindenkinél egyformán érzékeny, és nem ugyanott vannak az érzékeny pontok, tehát általánosan jó méret nem létezik. Olyan párt próbálj találni akinek a tiéd pont megfelelő. (Egyébként a nők elég magy része nem képes csak hüvelyi ingerléstől elélvezni, szóval emiatt a pasiknak felesleges letargiába dőlni. Akinek nem megy, használja ügyesebben a kezét, száját)
2018. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Szerintem nem az ami befolyásol egy kapcsolatot. Nekem nem nagy 16 cm 4.t vastag. De soha nem volt bajom vele. Nem vagyok adonisz sem. Csak folyton komoly kapcsolataim voltak és van is. Kreatív vagyok kitartó türelmes. Mindent meg adok neki amit csak engednek korlátait. Szóval szerintem nem a méret a lényeg. Voltom is vissza jött volna hozzám. Pedig sokkal nagyobb volt annak a farka akivel utánna volt.
2018. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!