Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzódtatok már annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtatok már annyira valakihez, hogy az már szinte fájt és egésznap ő járt a fejetekben?

Figyelt kérdés
Ugye nem csak én vagyok ilyen ösztönlény?
2018. ápr. 12. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
igen, és ez már egy éve így van, 12 évvel idősebb a pasi. és házas, de a kémiának nem tudok parancsolni...egyszer csak elfelejtem...
2018. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nálam már vagy 3 éve.

Nem múlik...

2018. ápr. 12. 11:28
 3/20 A kérdező kommentje:
És szintén olyan akire gondolni se kéne.
2018. ápr. 12. 11:29
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, s kb. 2 éve tart... Szerencsére vannak kisebb-nagyobb szünetek, időközök amikor annyira nem érdekel.

A csajjal amerikában találkoztam 2016 nyarán, s idősebb is nálam, meg párja is van. :/

Van, hogy órákig azokat a képeket nézem amiket készítettünk, meg szerencsére (vagy pont, hogy nem) van instája is.

2018. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

:O

jézusom, akkor készülhetek én is erre?! :(

ő tudja, hogy vonzódsz hozzá?

nálunk tudja a pasi, és kölcsönös is, dehát akkor is nős :(

2018. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd bővebben?
2018. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincsen, hogy tudja-e vagy soha eszébe se jutott.

Talán régebben volt olyan idő, hogy ő is vonzódott hozzám, de az sem kizárt, hogy én annyira akartam, hogy apróságokat is jelnek vettem. Tényleg nem tudom mivel konkrét jelzés sosem volt egyikünk részéről sem. Talán neki én még inkább tiltott zóna vagyok, mint ő nekem...

2018. ápr. 12. 11:46
 8/20 A kérdező kommentje:

#5

Ha én tudnám, hogy kölcsönös hát nem biztos, hogy soha nem veszíteném el a fejem. Hogyan csinálod? :D

2018. ápr. 12. 11:46
 9/20 anonim ***** válasza:
De könyörgöm, mi az alapszituáció?
2018. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Szégyellem még ide is leírni az az igazság.

Durvább annál, minthogy házas valamelyikünk...


A párom nagyon közeli rokona :(

2018. ápr. 12. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!