Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már veletek hogy vonzódta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek hogy vonzódtatok a főnökötökhö?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen. Nem is lett jó vége. A kollégai kapcsolat se jó. Összeveszek és a pofáját kell még látni mondjuk 20 éveg...

Nekem a fönök asszonyomon nem volt bugyi, be pucsitott és láthattuk a nagy punciját... Belevertem volna a farkincám... A tárgylásokon az ügyfelek figyelmét vette el rendszeresen. Igy zavarta össze a gondolatukat.

2017. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Volt. Semmi se lett belole. Ki se derult. Dolgoztunk oszt' viszlat. :D 2 gyermekes apuka volt, en meg huszoneves vagyok, szoval semmi esetre se probalkoztam be.
2017. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem tul jo otlet, nekem sem lett jo vege. 21/L
2017. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nem jó ötlet, nem lett belőle semmi.
2017. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Én 19 évesen gyárban dolgoztam. Egyedülálló voltam.

Férfi 42 éves, házas, 4 gyerekes apuka. Épp válófélben, mert kiderült hogy az 5. gyerek nem az övé.

Munkahelyen sokszor stirölt. Egyszer behivott az irodájába hogy munka után nem e mennék el vele enni valahova. Elmentünk étterembe. Pár óra múlva már a lakásán voltunk. Este haza vitt. Ez így ment hetekig. Senki sem tudta. Mindenki azt hitte hogy csak a vonatra visz ki, mert akkor elérem az előző vonatot.

Aztán már nem tudtuk tűrtöztetni magunkat. Az irodájában is csináltuk,többször is.

Fél évig tartott, utána kiköltözött Svájcba. És ennyi.

2017. okt. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgok banálisak, szinte mindenhol előfordulnak, olyan ez, mint amikor a diák beleszeret a tanárba, páciens az orvosába/pszichológusába stb. Amikor felmerül, azonnal el kell hessegetni, mert előfordul, hogy csak az egyik fél jár jól, miközben kihasználja a másikat (szóval kölcsönösségről szó nincs).
2017. okt. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
főnökömhő?
2017. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!