Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki a barátnőjé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki a barátnőjét megnézné ahogy lefekszik több pasival?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 18:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg de max 2 pasival
2018. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
volt már rá példa. swinger klubban. az egyik legizgalmasabb élményem volt eddig. tudni kell hogy szubmisszív vagyok, a barátnőm pedig domináns, és elég kreatív a BDSM-ben. volt egy vágya amit már többször mondott el nekem h 2 férfival szeretne lefeküdni. mikor külföldön voltunk nyaralni, kitaláltuk h elmegyünk swinger klubba, hogy megvalósuljon a fantáziája. már az izgatott h a jelentkezők közül választ. amire viszont egyáltalán nem számítottam, h két idegent is választ, mielőtt elindulunk fel a szobába. ekkor közölte velem h 2 férfival szeretne lenni, és nem 3-al, úgyhogy én sajnos kimaradok a "buliból". de megengedte h nézzem őket. a másik 2 srác vetett egy pár furcsa pillantást, először csodálkozó, aztán lesajnáló, megalázó pillantásokat. de hamar leesett nekik mi a helyzet, és nem igazán zavartatták magukat. egyszerre volt őrülten izgalmas és iszonyat frusztráló nézni, ahogy egyszerre dugják hátulról és szájba. miközben én hozzá sem érhettem. a swinger buli után hazamentünk és ki kellett nyalnom.
2018. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Igazából én is ezt tudnám mondani válasznak, amit már előttem is mondtak.

Azért nézném, mert egyszerűen izgat. Nem tudok más választ adni. Izgat ha elképzelem ahogy más dugja és látni az arcán ahogy élvezi.

Igy, ahogy az előttem levő mondta, hogy ketten dugják, még nem gondoltam rá, viszont elképzelve izgató.

Más kérdés, hogy élőben milyen érzés lenne. Nem tudom.

2018. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen. A feleségemet többször is láthattam mások alatt. Hogy miért jó? Nem tudom, de olyan mint a kábítószer, nem lehet megunni!
2018. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Eddig még csak egy pasival látott a párom. Akkor ő is részt vett.
2018. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

izgalmas és izgatna, de csak akkor ha én választom ki a pasikat. néha kanosságomban keresgéltem már, megnéztem milyen a felhozatal olyan helyeken ahol kimondottan ilyesmit keresnek a férfiak. Hát őszintén, sokszor az erekciómnak vége volt mikor megnéztem néhány adatlapot.


Mielőtt még kapnék nagyszabású ajánlatokat, tudjátok, hogy a férfiak ha elképzelik 2 másik pasival az asszonyt, ott azok a pasik igazi gladiátorok, istenek, tökéletes Adoniszok, nem átlagos gyerekek vagy pocakos idősök. Ezért marad inkább fantázia szinten ez.

2018. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
volt egy exem aki csak akkor tudott elelvezni ha legalabb 3 volt benne.... es ugy voltam vele hogy nem kopik csak edzodik az a luk.... szoval ha csak igy tud elmenni akkor miert ne.
2018. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Elkezdene nedvesedni a puncim 😊
2021. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!