Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha egy pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy pasi nem védi meg a barátnőjét (5 éves kapcsolatról van szó) és elnézi, ahogy egy idegen hirtelen felindulásból megtépi egy szórakozóhelyen? Most nem győz bocsánatot kéregetni. Tippeket légyszi

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 16:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
De ezt most hogy kell elképzelni? Együtt elmentek szórakozni, és teljesen random, minden előzmény nélkül odajön egy ismeretlen ember, elkezdi fizikailag bántalmazni a lányt, a srác meg ott áll és nem csinál semmit?
2015. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi féleképpen nem normális hogy ott hagyot a bajban magadra.Ki tépett meg?Csak?Szét szedhetet volna benneteket mintsem végignéze,túl sok jót nem fűznék hozzá ha a párom otthagyni ilyen szituban én is azt várnám hogy közelében,csak legalább annyira hogy szétszedtte minket.
2015. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%

Te próbáltad volna megvédeni a párodat, ha megtámadják, vagy csak tőle várod el ezt?


Egyébként én megpróbáltam volna megvédeni, (ha egyáltalán lenne barátnőm) de szerintem nem elvárható, hogy egy idegen ellen harcba szálljon, aki ki tudja, milyen erős.

2015. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Vàrtam a szombati közös programumkat, amit megígért. Azt viszont elfelejtette közölni, hogy valami roma szàrmazàsú csàvóval elment inni...Felhúztam magam és elmentem a közeli kocsmàba koncertet hallgatni. Ezek meg ketten utànam jöttek, mondtam a romànak, hogy ne kövessenek màr. Ez nem tetszett neki és megtépett. A pàrom meg csak nézett, akàr szóbeli beavatkozás nélkül.
2015. szept. 22. 16:56
 5/26 anonim ***** válasza:
8%
4: 3-as vagyok. Még egyszer felteszem a kérdést: Te próbáltad volna megvédeni a párodat, ha megtámadják, vagy csak tőle várod el ezt? Csak kíváncsi lennék erre, hogy olyat vársz-e el tőle, amit te is megtennél.
2015. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Természetesen igen. Fizikai közbelépésre nem volt még szükség(nem mintha nőként nyernék bunyót), de szavakkal nagyon sokszor kiàlltam màr érte és mellette.
2015. szept. 22. 17:01
 7/26 anonim ***** válasza:
De akkor ezek szerint ez nem is idegen volt, hanem az ő ismerőse?
2015. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
8%

6: Az se mindegy, hogy azért nem lépett közbe, mert félt attól a férfitól, aki megtámadt, vagy azért, mert nem érdekelte.


Az első esetben szerintem elfogadható, hogy nem avatkozott közben, a második esetben viszont nem normális dolog.

2015. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
2%
Aki lepontozott, 0%-ra, írja már le, hogy mivel nem ért egyet!
2015. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem értem. A haverod román haverja tépett meg akkor? Szerintem fél a gyerektől és azért nem védett meg.


Mondjuk én kettétörtem volna a gerincét, akár külföldi, akár nem. Tanuljon meg viselkedni és nőket nem bántunk.

2015. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!