Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogyan szeretitek a szexet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szeretitek a szexet? Mit szerettek benne? És szerintetek milyen a jó szex? 24/F

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést lányoknak tenném fel igazából. És olyan lányoknak akik boldog párkapcsolatban élnek. És nem azon alapszik a dolog. De szívesen meghallgatom bárki véleményét! Sőt! Bárki válaszolhat de leginkább az említett válaszolók véleménye érdekelne. :D

2018. ápr. 13. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Imádom ha vadul megdugnak :D
2018. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kifejtősebb válaszokat várnék. És ha lehet tegyék már oda légyszíves a korotokat. :D
2018. ápr. 13. 22:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegyétek*
2018. ápr. 13. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen fokozatos, nem kell egyből a közepébe vágni. Először csak csókolozzunk, aztán közben szépen lassan lekerül rólunk a ruha. Én jobban szeretem ha először ő kezd el, lefelé haladni, a nyakamon mellemen hasamon. Aztán utána én is. Orál közben sem kell elsietni semmit. Én nem szeretem ha egyből gyorsan kezdik el, bár ilyenre talán 1x volt példa és ott fiatalabb is volt nálam a srác. Aztán irányíthat ő, a partneremre bízom, legyen ő a férfi, domináljon, lepjen meg :)

21/N

2018. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lényeg,hogy szétteszi a lábát a sok kis tinicsaj és várják,hogy rakd meg őket...nekik nulla a fantáziájuk.
2018. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat! :D
2018. ápr. 14. 02:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ciklusfüggő a dolog. Mikor mit kívánok. Pl. ciklus közepén a vadabb szexet szeretem szinte 0 előjátékkal. Az már szinte üzekedés amit leművelünk, és az sem ritka, hogy én csábítom el a párom.

Ciklus végén van a babusgatós időszak. Akkor kell az udvarlás, a gyengéd előjáték, hogy felpiszkáljon, ráhangoljon a szexre. Mert akkor ritkábban kívánom.

Olyankor a gesztusok jobban számítanak mint maga az akció. Szeretem ha lehelet finoman közelít pl. Végigsimít az ajkával az ajkamon/arcomon. Szerelmes/erotikus dolgokat suttog a fülemben. Ujjbegyeivel végigsimít a karomon.

És fokozatosan megyünk a beteljesülés felé. Legjobb az ha először rám fókuszál az én örömömre és utána jön ő.

2018. ápr. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kell az előjáték: ez van mikor egy hosszabb beszélgetéssel, vagy valami zene hallgatásával, vagy egy vacsorával indul. A további részletek változnak mikor mit kínál a pillanatnyi helyzet. A lényeg, hogy én a lovagló pózt szeretem legjpbban. Amikor van elég kondink hozzá, akkor utána váltunk valami másra is
2018. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!