Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendo, ha egy hatalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendo, ha egy hatalmas papucs (csicska) vagyok a baratnom mellett, es mindig az van, amit o akar, vagy szeretne? Lanyok, ti errol mit gondoltok? Szeretitek, ha egy pasi behodol nektek, es mindig az van, amit ti szeretnetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 00:22
 1/9 A kérdező kommentje:
28F
2018. márc. 27. 00:24
 2/9 anonim válasza:
73%
Jó vagy te csicskának...Inas lelkű.
2018. márc. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem ha egy pasi behódol és csicskáztatható, férfi kell nekem nem papucs. Az se jó ha el akarnak nyomni de ez már nagyon a másik véglet.
2018. márc. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha egy kapcsolatban a felek egyenlőek. Vagyis nincs az hogy a pasi parancsol, a nőnek meg kuss van vagy épp fordítva. Nem vágyom olyanra aki uralkodni akar felettem, de olyanra sem aki annyira papucs hogy már én érezném magam "férfinak" mellette. Számomra egy kapcsolat akkor jó és kiegyensúlyozott ha megvan a kölcsönös tisztelet, bizalom és egyik fél sem érzi alárendeltebbnek, kiszolgáltatottabbnak stb magát.
2018. márc. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát Balázs, én rég kidobtam volna a csajt. Sokkal jobbat is találhatnál.
2018. márc. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mondom, mint a 4-es. 🤗
2018. márc. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Drazicc ***** válasza:
100%

Az, hogy mindig az van amit ő akar az csak egy következmény, annak a következménye, hogy őt választottad mint párt. Ebből azt gondolom, hogy az előző barátnőid is hasonlóak lehettek, mivel ha papucslelkű vagy, akkor az ilyen nőkkel passzolsz össze. Egy parancsolgatós csaj hosszútávon nem tud eggyütlenni egy parancsolgatós pasival mert abból állandó háborúzás lenne. Tehát a személyiségeden kell dolgozni, csiszolni, fejleszteni, mert másképp mindig ilyen lányok mellett fogod találni magad.

Egyébként nálatok a családban hogy volt? Anyuka parancsolt faternak? naugye. Onnan jött a példa. Tehát évekig fog telni amíg megváltozol de megéri.

2018. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Állj a sarkadra.. kezdj el kicsit agresszívebb lenni. Nagyon nem jó ha a nő parancsol, mert hosszútávon minden gondolatod ezen fog járni + azon fogsz agyalni hogy vajon ő mit hogy tenne és hogy mi fog tetszeni neki.. Énis jártam így fiatalabb koromban, barátnőkkel. Amikor viszon megtaláltam a mostani feleségemet, tudatosan úgy viselkedtem, hogy erősebb személyiség legyek mint ő, holott alapjáraton nem vagyok az.

Most házasságban élünk 2 éve, közös házban, mindent úgy csinálok ahogy én akarok, majdnem őis mindent ahogy ő akar, csak ő előtte megkérdez engem... én nem. És jobban is érzem magam mert ha gondba van, mindíg megkérdez mit tegyen (pedig egyáltalán nem buta, sőt sokmindenben okosabb mint én) mivel erősebb és okosabb jellem vagyok. Én egy kicsit a falusi módjára viselkedem :az asszonynak ne legyen egyenrangú szavazata döntésekben... viszont ez csak ritkán fordul elő. Lényeg a lényeg: a férfi -azaz te -legyen az úr a háznál.. meghallgatva a párodat.

2018. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kokohoho ***** válasza:
Nem vagyok lány, de azért gondolatom van. Ha nem cselezel, a privátos csajokra blazírozva, akkor már az is sokat elárul rólad, hogy ebben a témában is a lányok véleményére vagy kíváncsi,,,, mintha valamiféle örökös megfelelési kényszered lenne a nők felé, ami kicsi önbecsülésre utal velúk szemben! Egy kapcsolaton belül az egyenlőség, csak a mesében létezik! Ha két erős akaratú, vagy nyámnyila kerül össze, az nem működhet tartósan, mert döntésképtelenek lesznek! Az a szerencsés ha az okosabb dönt, de győzhet az arogancia is,,,, ilyenkor kell az okosabbnak cselesnek lennie! Ha nem tudod a dolgokat sem ésszel, sem "erővel" a számodra kedvező irányba terelni, akkor önbecsülés nélkúli "papucs" leszel,,,,, madzagon rángatott marionett báb. Egyébbként még azok a nők sem tudják a nyámnyila férfiakat becsülni, akik olyanra vágynak. Ismerek ilyen nőt, aki boldog volt mikor megkapta, de ma már boldogtalanul és tehetetlenül vergődik a kapcsolatban, mert sokáig a gyerekúk iránt érzett felelőség, ma meg már beletörődés, a megszokás és a tisztessége nem engedi, hogy kilépjen, vagy, hogy megcsalja!
2018. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!