Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, mennyire tartjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mennyire tartjátok elfogadhatónak azt, ha egy pasit az izgatna, ha balerina cipőt vennétek fel?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha ismerkedés közbe derülne ki a srácról, hogy ez bejön neki, mennyire lenne furcsa számotokra? Elfogadható ez szerintetek?

2018. ápr. 14. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
úú a volt csajom pont azon volt kiakadva, hogy mindig levetettem vele, mert gyűlöltem mikor azt vette fel :D
2018. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez nem baj
2018. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát, egy fokkal kényelmesebb, mintha a magas sarkú körömcipőkre vagy szandálokra lenne ráizgulva. :D
2018. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elegge kiabrandulnek,nem egy lanyt akarok, hanem egy ferfit.

Persze nem vetem el az illetot mert biztos megtalalna a neki valo part,mindenkinek van valami fetise.

2018. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én felvenném, ha ez lenne a vágya, bár ha már ismerkedés során előkerülne ez a téma, meglepődnék.:D
2018. aug. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem baj
2018. aug. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!