Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire számít perverznek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire számít perverznek, ha az izgat fel, hogy egy lány "megerőszakol"?

Figyelt kérdés
Nem ilyen análisan,csak pl. meglovagol vagy hasonló...

2018. ápr. 14. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az szerintem. Én is arra izgulok, hogy "megerőszakolnak", csak én lány vagyok. :D
2018. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De az akaratod ellenére? Vagy csak a barátnőd nem hagyja az ágyban, hogy te irányítsál? :)
2018. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pl. ki vagyok szolgáltatva teljesen és azt csinál velem,amit akar.És főleg érettebb nőkkel fantáziálok. :(
2018. ápr. 14. 12:10
 4/10 anonim ***** válasza:
engem műfarokkal erőszakolhatna meg :) F
2018. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem perverz
2018. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igazából elég nehéz definiálni mi az a szokványos szexuális viselkedés. Ezért, hogy mi perverz és mi nem.. hát, hogy is mondjam.. sajnos sokan pejoratív értelemben használjak a perverz kifejezést. Holott ez nem olyan dolog amiért téged meg kellene kövezni:)

Ha vágyaid vannak éld meg őket, és ne azon gyötörd magad, hogy erről kinek mi a véleménye.. a szex az egyéni boldogság sarokköve.. legalább ebben ne próbálj megfelelni külsősöknek!

2018. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alárendelt vagy, érdekel a női dominancia. Szerintem nem perverz dolog, mert alig (vagy egyáltalán) nincs ilyen beállítottságú nő. Engem a női fizikális agresszió érdekel.
2018. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az:) Mi is szoktunk ilyet jàtszani , kikötözéssel ( bilincsek) meg minden. Van mikor én " erőszakolom " meg a férjem, és van amikor ő engem. Èn is izgatónak tartom.
2018. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semennyire nem az. Nálunk gyakran van ilyen, párom sokszor úgy beindul h szabályosan csattog a farkamon, nyalatja magát, megujjaz. Egy éve mondja, h előbb utobb meg is dug egy felcsatolhatóssal. Máskor meg én birtoklom, kikötözöm, stb. Gyakran pedig érzékien szeretkezünk. Ha megfelelő partnered van nincs olyan h perverz :)
2018. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönös beleegyezésen alapszik, akkor nem erőszak.

(megj.: engem a női agresszió érdekel).

2018. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!